2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از لحاظ قیافه خیلی از شوهرم سرترم کلا تو فامیلشونم دختر وعروس خوشکل ندارن اکثرا قیافه معمولی دارن اوایل عقد وازدواجم همش میگفت باورم نمیشد زنم اینقد خوشکل باشه ولی از وقتی زایمان کردم خیلی راحت ازم ایراد میگیره بیشترم بخاطر شکمم که نرفت شل مونده 😢😢😢روحیمو خراب میکنه کلا اعتماد ب نفسمو میگیره یه بارم موهامو رنگ کردم هیچ ب رو خودش نیورد بعد خودم بهش گفتم چطور شده گفت خوشم نیومد باید روشن تر میزدی

چی گفت😑😑

یه پوزیشن رابطه رو گف 

گف اینا حتما اون حرکتو میزنن 

ک ب لاغرمردنی بودن زنه ربط داشت 

هعییی روزگار😥

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2731

من با یه آقایی آشنایی داشتم بعد کلی التماسش کردم که اگه دهنم بو میده بگو. اونم بعد کلی اصرار من، گفت که اره فلان دوره چنان بوی بدی میدادی که ازت دور میشدم ولی تو هی میومدی نزدیک حرف میزدی.

با اینکه خودم اصرار کردم بگه ولی ناراحت شدم 😂

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
من از لحاظ قیافه خیلی از شوهرم سرترم کلا تو فامیلشونم دختر وعروس خوشکل ندارن اکثرا قیافه معمولی دارن ...

عجبا 

چرا متوجه نیستن یه طرف قضیه بارداری و زایمان خودشونن باعث این تغییرات اونا هم هستن و مسئولشن

بعد خیلی راحت ایرادم میگیرن نه ک خودشون سیکس پک دارن و بی نقصن😶😶

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

شوهرمن فیلم میبینیم همش فکرخانماس این چرادستش دستکش داره؟اون طورچیه روسرس گذاشته خانماچراناخن میکارن باچی سیر میشن مردا ای خدااااااا.باورت نمیشه توبازاریه دامنی رو نشونم داد ذوق کرد گفت ععععععه این ازدامنای فلان خانمه ها اون روز پوشیده بود کاش یه زن عین خودش نصیبش میشد😩😩😩😩

او می بیند....🙂🙂🙂
من یکم پوستم سبزست....بعد اون قسمتای حساس ک طبیعتا مال همه تیرست مال من خیلی تیره تره.... چندبارگفت ...

بگو مال خودتو ببین خجالت بکش

من خانمم که به روت نمیارم

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
من با یه آقایی آشنایی داشتم بعد کلی التماسش کردم که اگه دهنم بو میده بگو. اونم بعد کلی اصرار من، گفت ...

حالا چرا گیر دادی که بو میده یا نه؟؟؟😂

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
شوهرمن فیلم میبینیم همش فکرخانماس این چرادستش دستکش داره؟اون طورچیه روسرس گذاشته خانماچراناخن میکارن ...

چقد رو مخه😄

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
یه حرف ناجوری هم زد ک روم نشد تایپ کنم 😥😥 کلا ازش بدم اومد با این حرکتش 😑😑 چرا مردا انقد مغزشو ...

ببخشیداتوحدیث گفته فقط خاک چشم ودل مردای اینجوری رو پر میکنه فقط خاک😕😕

او می بیند....🙂🙂🙂
حالا چرا گیر دادی که بو میده یا نه؟؟؟😂

چون یه بار خودم حسکردم بوی بد میده. که خب اونم بخاطر پوسیدگی دندون بود

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)