2752
2734

عزیزم من نودکیلو بودم با قد۱۵۷ ودرعرض شش ماه سی ودوکیلو وزن کم کردم وبه حدی اندامم زیبا شده که بعضی از آقایون فامیلم حساس شدن ومیپرسن چه رژیمی داشتم بدون اینکه پوستم خراب بشه وموهام بریزه هنوزتواین مدت دوبارم هایلایت کردم.اول از همه قندوچربی روبه طورکامل قطع کردم،برای جبران قند فقط میوه،عسل؛کشمش حتی باچایی قندنخوردم وحجم غذاموکم کردم وبرنج کانل حذف کردم شبی یک دونه قرص زینک وویتامین ب خوردم ومیخورم برای پوست ومو .آب تا هشت لیوان روزی میخوردم واز همه مهمتر حداقل یک ساعت می رقصیدم ویک ربع ورزش میکردم 

لِّلَّهِ الْأَمْرُجَمِيعًاهمه‌ی کارهادردست خدااست.رعد31.❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

شوهرمن میگه باسنت خیلی بزرگه چیزی نیست زده به سرش نمیدونه چی میگه همه ازخداشونه این😞😞😞😞

او می بیند....🙂🙂🙂

من قدم ۱۷۱ قبل از بارداری ۶۹ کیلو بودم ولی الان ۸۰ کیلو شدم و باردارم 

امشب تو فیلمی ک باهمسرم میدیدیم یه زن و شوهری رو نشون داد زنه خیلی قدش کوتاه و لاغر بود مرده قدبلند و هیکلی بود با یه حالت خاصی گفت این زنه چقد کوچولوئهههه بغلیه😐خیلی رو مخمه حرفش حس میکنم باید ب خودم بگیرم حرفشو ک خیلی درشت شدم 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
وای آفرین به اراده ات کاش منم بتونم عاشق اینم حالشو بگیرم

ببين يه روزي به جايي ميرسي كه خودت خسته ميشي از چاقي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
خیلی حرفش  زشت بوده جلو جمع مخصوصا.شمارو دیدم خیلی خوشگلی دلشم بخاد

جلوي مامانش و خواهرش گفت يعني اگه بدوني ميخواستم بكشمش

مرسي عشقم لطف داري ولي اون موقع چاق بودم خيلي خيلي اصلا خوب نبودم عكسامو كه ميبينم حالم از خودم بهم ميخوره

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
من قدم ۱۷۱ قبل از بارداری ۶۹ کیلو بودم ولی الان ۸۰ کیلو شدم و باردارم   امشب تو فیلمی ک ب ...

به اون نیست عزیزم همه مردا هرزنی روهرجاببینن یه فکراونجوری دربارش میکنن بعضیابعضی وقتاازدهنشون درمیره میگن مثلا وااای اینو شوهرش روزی چندبار میکنه سینش چه کوچولوعه خوردنیه چه کمرباریکه جوووون چه تیپی زده.... بایدباورکنیم به همه چی به اون چشم نگامیکنن تجربه میگه😟😟😟😟

او می بیند....🙂🙂🙂

بهم‌میگف شکم‌گنده البته ب شوخی چون واقعا اونجوری هم شکم ندارم

الان ک لاغر تر شدم خورده تو ذوقش میگه شکمم نداری بهت بگم شکم گنده 

حالا میگه مث مریضایی😂😂😂

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
به اون نیست عزیزم همه مردا هرزنی روهرجاببینن یه فکراونجوری دربارش میکنن بعضیابعضی وقتاازدهنشون درمیر ...

یه حرف ناجوری هم زد ک روم نشد تایپ کنم 😥😥

کلا ازش بدم اومد با این حرکتش 😑😑

چرا مردا انقد مغزشون خرابه آخه 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

من که اینقدر از خودم تعریف میکنم همشم میگم فلانی گفت چه هیکلت عالیه و خوشبحالت و از این حرفا شوهرمم همیشه بعد حرفام میگه اره بخدا تو یه فرشته ای  حالا هیکلم داغونه هااا   

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد