2733
2739
بله میگه همه مدل عیبی رو‌میگه اونم بالحن تند من کارخودمو میکنم عادت کردم به لحنش مهم نیست برام

عززززیزم .یعنی دلت نمیشکنه؟؟یا واقعا مهم نیست؟؟

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین .بهترین کارو کردی.بعدش که دیگه تکرار نکرد؟؟

اصلا و ابدا بعد زایمانم چاق شدم واقعا هیچی نگفت خودمم میگفتم میگفت نه همینجوری دوست داشتنی هستی.فرق نمیکنه و این حرفا الانم دارم یکم وزن کم میکنم.

از من میشنوی اجازه نده کسی تو همه چیزت دخالت کنه حتی شوهرت.بالاخره اون ک تو بدن تو نیست شاید یه مدت نتونی ورزش کنی شاید به هر دلیلی یکم چاق یا لاغر بشی نباید کسی جرات کنه بهت بگه 

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2728

هرگز نگفته خداروشکر چون اندامم خوبه وچهره مم خوبه فقط سی نه هام کوچیکه که همیشه میگه نه عالیه وسبزه م یه بار بهش با شوخی گفتم من سیاه سوخته م😅با جدیت گفت اصلنم تو برنزه ای و مدروز😄ولی اصولا تعریف هم نمیکنه زیاد باتحسین نگاه میکنه فقط

نه شوخی کرد به شوخی ولی حرف دلشو زد.اره از فردا ورزشو شروع میکنم .تلنگر شد برام.مرسی بابت حرفهای قشن ...

فدات شم عزیزم خوشحالم تونستم کمکت کنم🙏🏻🙏🏻بهترین کارو‌ میکنی خوشحالم باش که بهت گفت لاغریم کاری نداره ماهی ۳ تا ۴ کیلو‌ میتونی کم کنی راحت منم تردمیل میزنم توو خونه عزیزم روزی ۵۰ دقیقه بزن کالری شماریم بکن راحت ماهی ۴ کیلو کم‌ میکنی ❤️❤️❤️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
اصلا و ابدا بعد زایمانم چاق شدم واقعا هیچی نگفت خودمم میگفتم میگفت نه همینجوری دوست داشتنی هستی.فرق ...

درسته حرفات.خودش میدونه ازش سرترم ،بیشتر برا همین ناراحت شدم که خودش ازم پایینتره از لحاظ ظاهر.زورم گرفت، تاالانم تو خودم بودم ولی اون متوجه نشد یعنی نذاشتم بفهمه.

چی گفت عزیزم؟

والاا تا اونجا که شواهد نشون میده سر سوزن از من سرتر نیست بعضی وقتا میبینم اعتماد به نفسش کم میشه ۰رت و پرت میگه به انگشتای پام  ایراد گرفت اخه من هم انگشتای دستم و پاهام کشیده و ظریف هست .منم گفتم خوبه حالا قیافه ت در حد انگشتامم نیس وگرنه چه ها میکردی .الانم ایراد بگیره حتی به شوخی میگم قربون اعتماد بنفس نه تحصیلات نه قیافه نه خانواده .ولی امید داشته باش به خودت جوجه اردک زشت اخرش قو میشی 

2738
فدات شم عزیزم خوشحالم تونستم کمکت کنم🙏🏻🙏🏻بهترین کارو‌ میکنی خوشحالم باش که بهت گفت لاغریم کاری ن ...

فدات بشم گلم لطف کردی . تردمیل و دوچرخه ثابتو خودم خریدم یعنی منظورم اینه که برام همیشه مهم بوده اندامم.ولی از عید نمیدونم کم خونی دارم یا چی؟؟بی حالم همش.از فردا انشالله💜

والاا تا اونجا که شواهد نشون میده سر سوزن از من سرتر نیست بعضی وقتا میبینم اعتماد به نفسش کم میشه ۰ر ...

😂😂😂😂😂😂

اره گفته بارها  دلم شكسته راستش كلا اعتماد به نفسمو ازبين برده خيليييييييي

بالاترو بخون دوستامون حرفهای قشنگی زدن

درسته حرفات.خودش میدونه ازش سرترم ،بیشتر برا همین ناراحت شدم که خودش ازم پایینتره از لحاظ ظاهر.زورم ...

خب اشتباه کرده.باهاش صحبت کن بگو فلانی از الان تا اخر عمرمون ممکنه بدن من ۱۰۰۰ تا تغییر بکنه یه بار چاق بشم ی بار لاغر خدایی نکرده لک دوران بار داری ترک شکم حاملگی و .....من همینم که میبینی شخصیتم همینه و با ظاهرم تغییر نمیکنه.بهش بگو ناراحت میشم که بخوای ضعف یا ایراد بدنیمو چه شوخی چه جدی به روم بیاری و دام نمیخواد منم فکر مقابله به مثل بیوفتم و زندگیمون بشه میدون جنگ.

فکراتو بکن از الان تا ابد من اینم ک میبینی بله استعاد چاقی رو هم یکم دارم خواستی دستم تو دستت و یا علی نخواستی هم شما رو به خیر و یاعلی

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2706