2733
2739
عنوان

شوهرمو خیلی دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 94 پست
یکی از تاپیکای پربازدیدو داشتم میخوندم مقایسش کردم با شوهر خودم یهویی دلم خواست تاپیک بزنم😊

برون گرا نیستی اهل کلاس گذاشتی خدارشکر شوهرت خوبه این که دیگه دادار دودور نداره همه زنا شوهراشونو دوست دارن😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابرای همدیگه نگهتون داره و سایه تون بالاسربچتون باشه همیشه،وعشقتون تاابد پایداربمونه به حق این شب ...

چقدر بهم چسبید دعای خیرتت

انشالله شماهم خوشبخت و شاد و موفق باشین

من از تو راه برگشتی ندارم...
2728
برون گرا نیستی اهل کلاس گذاشتی خدارشکر شوهرت خوبه این که دیگه دادار دودور نداره همه زنا شوهراشونو دو ...

نه اتفاقا همیشه اینجا میام برای درددل...بار اولمه از خوبی شوهرم تعریف کردم...پیش دوست و اشنا که عمررررررا...

2738
منم بعضی وقتا که دعوامون میشه و میره بیرون .... لحظه شماری میکنم که برگرده ... باخودم میگم شما که قه ...

وای منم وقتی قهریم و میره بیرون یا سر کار انقد کسل میشم هی چشم براهم بیاد...بعد ک اومد هی دوباره دعوا میکنم ک یجوری بشه  اشتی کنیم

چقدر بهم چسبید دعای خیرتت انشالله شماهم خوشبخت و شاد و موفق باشین

😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸