2737
2734
در عین مهربونی باید اقتدار داشتع باشی  حرفت دوتا نشه مثلا وقتی میگی از   فلان چیز به خاط ...

پس یه خرده هم سخت گیری  

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شمام منظور منو نگرفتین صد درصد با نظرتون موافقم . ولی از آدمای بی سواد ولی باشعور بچه های خوبی ام تر ...

میدونم عزبزم خب بخشی از شعور ذاتیه..ولی فقط شعور نیست..اعتماد به نفس و مدیریت خشم و عزت نفس و تربیت جنسی و مهارت نه گفتن.....خیلی از مهارت های دیگه تنها با تمرین و مطالعه به دست میاد.موفق باشی

پس یه خرده هم سخت گیری    

نه زیاد   خیلی هم مهربونم 

باهاشون دوست هستم جوری که  از در خونه وارد میشن  همه اتفاقای مدرسه رو برام تعریف میکنن  بعد  لباساشون عوض میکنن  

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
بچه ها با شوهراتونم اختلاف دارین در مورد تربیت بچه

خیلی  زیاد مثلا شوهر من بارها تو جمع بچه رو دعوا کرده که من مخالف صد درصدم 

دیگه صدام جدیدا دراومده واقعا همون جا تو جمع بهش  میگم تمومش کنه با اینکه خیلی هم پسرم و دوست داره 

همه بهم میگن نکن این کار و ولی دست خودم نیست بارها  بهش گفتم تو جمع بچه رو دعوا نکن

مادر باید مهربان قاطع باشد و پدر قاطع مهربان! زن پشت چهره ی مهربانش قاطع ومرد هم پشت چهره ی قاطعش ...

من وهمسرم دقیقا برعکس این رفتاریم 

من قاطع و همسرم مهربان و این برای من سخته 

و نمیدونم چه جوری باید درستش کنم 

2738
آفرین چه تز خوبی داری 

اوهوم   چون از بچه لوس اصلا خوشم نمیومد 

اینحوری بچه هام اصلا لوس نیستن 

بلکه خودشون از پس همه کاراشون بر میان 

جوری که صبح ها  خودشون برا خودشون صبحانه آماده میکنن  میخورن و میرن مدرسه 

از اول  باهاشون قاطع  برخورد کردم  

از تربیت شون راضی هستم 😍😍😍

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
عزیزم اسم کتابی که میخونی چیه ؟؟؟اسم نوسیده 

گلم این نتیجه گیری هایی ک نوشتم همه از سخنرانی هایی هست ک از استادپناهیان شنیدم...

این مرد فوق العاده ست... یک استاد روانشناس و سخنران مذهبی...

ولی اگه اسم کتاب رو هم بخوای میگم

تربیت فرزند در اسلام.. حسین مظاهری

انقد تو مقدمه ش بهم تشر زد داغووووووونم یه نگاه چپ ب بچه م نمیکنم   با این ک خیلی سخته ولی باید صبوری کرد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من وهمسرم دقیقا برعکس این رفتاریم  من قاطع و همسرم مهربان و این برای من سخته  و نمیدونم ...

آره متاسفانه مردای الانی نمیدونم چرا اینجور شدن... منم یه وقتایی ب شوهرم تو این مورد خرده میگیرم هی میگه دلم نمیاد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
از نظر من مادرم زن نمونه و مادر نمونه ای هستند❤️ من و برادرم رو جوری تربیت کردند که الان سعی داریم ...

لطف ميكني چندتا كتابهاي مهم و واحب تربيتي رو معرفي كني🌸

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

به نظرم خانواده نمونه از نظر هرکسی متفاوته پس اینکه اینجا بیایم بگیم یه گمی و گیجی رخ میده مثلا جالبه شما مذهبی بودن و مقید بودن به دین رو نمونه میدپنید من خانواده شاد که کل خانواده با یه آهنگ برقصن و افکار مدرن و آزاد داشته باشن و مذهبی نباشن نمونه میدونم 

به نظرم هیچکدوم قرار نیست بد باشه ولی نظرات که متفاوته به درد کسی نمیخوره تقریبا

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706