2733
2739
عنوان

بیایید هر راهکار وتجربه ای ک بدرد بقیه میخوره رو بگید ..

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 52 پست

برا اینک خیار شورتون  یک ساعته اماده بشه خیار ریز بشور خشک کن و با سیر و فلفل و ترخون بریزین تو شیشه و روشو آب نمک و ی استکان سرکه توشه میریزیم تو شیشه و دربشو محکم میبندیم و میذاریم داخل ی قابلمه بزرگ پر آب و میذاریم رو اجاق یواش یواش میجوشه تا یک ساعت بعد ک خنک شد ۱ ساعتم بذار تو یخچال بعدشم نوش حون

دقیقا مثل خیار شور بازاریا ترد و خوشمزه میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا اینک خیار شورتون  یک ساعته اماده بشه خیار ریز بشور خشک کن و با سیر و فلفل و ترخون بریزین تو ...

منم ی چیزی در مورد خیار شور بگم ///

اگه میخوایید صرفه جویی کنید میتونید بجای سرکه از برگ انگور استفاده کنید  ترشش میکنه ...

ما خیازر شور رو با تناسب ی لیوان اب داغ  ...ی قاشق سر خالی نمک درست میکنیم ..بعد ب مدت دو روز درشو باز میزاریم تا  گازش خارج شه ...بعد این مدت درشو محکم میندیم  ..و جای تاریک مگرم  قرار میدیم ..این کار باعث میشه خیارا باد نکنه ..

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

هیچ وقت  دست خالی خونه کسی نریم  حتی شده یه چیز کوچیک بخریم

با همسرامون زیاد بحث نکنیم ...اونا ار بحثو کش دادن  خوششون نمیاد 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
برا اینک خیار شورتون  یک ساعته اماده بشه خیار ریز بشور خشک کن و با سیر و فلفل و ترخون بریزین تو ...

من تا حالا این مدلی امتحان نکردم ..

حتما تست میکنم خبروش اینجا میگم 

ممنون عزیز 

2740
منم ی چیزی در مورد خیار شور بگم /// اگه میخوایید صرفه جویی کنید میتونید بجای سرکه از برگ انگور استف ...

اگ خیارا ریز باشن ترد میشن انا خیارایی ک درشتن رو با خلال دندون سوراخ میکنیم

من تا حالا درب ظرفو باز نذاشتم از ترس اینک کپک نزنه

دختر بچه رو آرایش نکنیم .

اعتماد بنفسشون پایین میاد . ..فکر میکنن همین طوری معمولی خوشگل نیستن 

برا اینک آقایون کاریا برامون انجام بدن هندونه بزارین زیر بغلش

موافقم .بخصوص .توی مهمونیا  ازشون تعریف وتمجید کنیم 

توی دوران بارداری دعای ناد علی رو حتما بخونید بچه ارومی ان شالله خواهید داشت ...

2706