2737
2739
عنوان

بیایید هر راهکار وتجربه ای ک بدرد بقیه میخوره رو بگید ..

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ خیارا ریز باشن ترد میشن انا خیارایی ک درشتن رو با خلال دندون سوراخ میکنیم من تا حالا درب ظرفو با ...

مام خیارو چن تا سوراخ میکنیم یاد رفت ذکر کنم ...

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2728
جدی ؟؟؟ وقع ای ک اب کش میکنیم شوره اونو میگید؟؟؟؟

من معمولا کته درست میکنم.

آبی رو که برنج توش خیس خورده،باهاش خورشت میپزم.

عطر و قوام خوبی بهش میده.البته توش نمک نیست.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
من معمولا کته درست میکنم. آبی رو که برنج توش خیس خورده میریزم تو خورشت. عطر و قوام خوبی بهش میده.

اهان .ممنون .منم همیشه کته .ب استثنای زمانی ک مهمون دارم

مثلا توی قورمه سبزی ام میشه ریخت؟؟ اولش بریزی ک بوش میپره 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
اهان .ممنون .منم همیشه کته .ب استثنای زمانی ک مهمون دارم مثلا توی قورمه سبزی ام میشه ریخت؟؟ اولش بر ...

نه گلم بوش نمیپره.موقع پخت گوشت میریزم.عطرش میپیچه.

اگه برنج آبکش کردی،یه ظرف بزرگ بذار زیر آبکش.بعد بذار آبش بمونه تا ته‌نشین بشه.روش رو بریز و تهش که غلیظ هست رو بریز روی خورشت.بعد خورشت رو بچش اگه لازم بود نمک بزن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
نه گلم بوش نمیپره.موقع پخت گوشت میریزم.عطرش میپیچه. اگه برنج آبکش کردی،یه ظرف بزرگ بذار زیر آبکش.بع ...

ممنون عزیز حتما امتحان میکنم

2740