2733
2734

من یه کم پوستم آفتاب سوخته شده دو سه روزه زینک ده درصد بچه فیروز میزنم حالا میترسم مشکلی پیش بیاد 

کسی تجربه ای در این مورد داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بخدا وسواس گرفتم همش میترسم مثلا گوجه ای ک تو سالاده برا جنین مضر باشه و زیاد از حد باسه

کی گفته گوجه ی سالاد مضره؟

زعفرون روی پلو هم مضر نیست!

واقعا انقدر سخت میگیرید؟

عزیزم هرچیزی استفاده در حد خوراکی و تزیینات مضر نیست اگر زیاده روی و مدام خورده بشه مضر میشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
کی گفته گوجه ی سالاد مضره؟ زعفرون روی پلو هم مضر نیست! واقعا انقدر سخت میگیرید؟ عزیزم هرچیزی استف ...

اونم یه ماه اول

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
بخدا وسواس گرفتم همش میترسم مثلا گوجه ای ک تو سالاده برا جنین مضر باشه و زیاد از حد باسه

بیخیال هرچی حساستر باشی دوباره بارداری بیشتر بهت سخت میگذره.حساسیت بیجا رو کنار بزار