2726
عنوان

بیایید هر راهکار وتجربه ای ک بدرد بقیه میخوره رو بگید ..

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 52 پست

مثلا ی چیزی ک من خودم تازه کشف کردم ..

واسه راحت اسیاب کردن گردو داخل اسیاب کن چن حبه قند بندازیم دیگه ب هم نمیچسبند 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
جوانه گندم ،پودر گین اپ،قرص تاپ لوور

گین آپ و مخمر آب جو ک خوردم فرقی نکردم 

جوانه گندمو باید شروع کنم 

ممنون 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو قندونای خونم چند تا گل محمدری میذارم خیلی قشنگ میشه حس خوبی بهم میده هرکیم بخواد میتونه بگیره ...

جالب بود ممنون

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
آب برنج رو بریزید توی خورشت‌هاتون.خیلی خوب میشه😋

جدی ؟؟؟ وقع ای ک اب کش میکنیم شوره اونو میگید؟؟؟؟

2728
یه چیزی بگم😁 هیچوقت خواستگاراتونو به امید این که بعدی بهتره رد نکنید😁😁😁

این خیلی مهمه       

تو غذاتون پودر دارچین نریزین رنگشو بد میکنه چوبشو بندازین و بعدشم بردارین

ممنونم ..راسته ک میگن دو نوع  دارچین داریم یکی مخصوص غذا یکی ام مخصوص چایی ؟؟؟؟ من تازه شنیدم 

واسه اینکه زیر ناخوناتون سفید شه با خمیر دندون ترجیحا سفید کننده ..برس بزنید 

اگه میخوایید سیب زمینی اب پز درست کنید واسه اینکه خوشمزه تر شه ..اول ته ظرفمون ک مخصوص این کاره ...کلی نمکی میریزیم ..بعد سیب زمینی رو بدون آب داخلش  قرار میدیم ..درشم محکم میبیندیم ...با شعله کم  سیب زمینی کبابیِ خوشمزه ای  میشه ( میدونم خیلی از اینا رو خودتون میدونید .)

ی سیف قرمز رنگی هست ک همه کارس ..با اون خیلی راحت میتونیم لکه های فرش و  روی مبلو از بین ببریم ..

2706