2737
2739
عنوان

اگه شما بودید با همچین شوهری زندگی میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 69 پست

من بودم این خونه سرد و بی روح رو پر بچه میکردم😂😂

سرگرم میشدم باهاشون

پولم که هست،

هر وقتم نیاز جنسی پیدا میکردم خودم میرفتم سمتش😉😅

فکر میکنم شما هم کم از شوهرتون ندارید

فقط محبت مادرانه دارید

و این تنها تفاوت شما و شوهرته😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسم بابایی نیست. اون هم همه حرفاشوبه منمیزنه. ز یک یزی تاراحته، میم به بابات بگو ببین تظ اون یه، میگ ...

پسرت سن عقل رو داره اگر نمیحوای باهاش زندگی کنی با پسرت منطقی صحبت کنه  ببین میپذیره؟

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍

به پدر ومادرم گفتم. میگند خرج خونه میده، معتادو خانم باز نیست و... خوشی زده زیر دلت . بشین زندگی کن

ولی دلم داره میترکه. ارزو به دلم موند باهام بریم خرید ، رستوران و... همش تفریحاتم با دوستامه یا پسرم.

عقده تی شدم. زن و شورهای تو حیابن رو میبینم اشک تو چشام جمع میشه.حتی تو سریال های ایرانی که خیلی محدود نشون میده، مرد به زنش محبت میکنه، بغضم مییگیره.

2728
من بودم این خونه سرد و بی روح رو پر بچه میکردم😂😂 سرگرم میشدم باهاشون پولم که هست، هر وقتم نیاز ...

من غاشق بچه ام. حیلی لتماس کردم که یک بچه دیگه بیلریم . اون اایل که پسرم کوچیتر بود گفت همین بسه.گریع و التاس کردم گفت نه.

در مورد نیاز جنسی میرم طرفش. بیشتر وقتا پسم میزنه. میکه حال ندارمبگیر بخواب. اخه من هم حرمت نفس دارم چقدر خودمو ارایه بدم

من شوهرم روزی هزاردفعه ماچم میکنه قربون صدقم میره تفریح و...هم داریم ولی چون از نظر جنسی بهم نمیرسه ...

حاقلقربون صدقه ات میره. شوهر من اصلا حرف نمیزنه چه برسه به قربون صدقه

2738
من غاشق بچه ام. حیلی لتماس کردم که یک بچه دیگه بیلریم . اون اایل که پسرم کوچیتر بود گفت همین بسه.گری ...

شوهر منم مخالف بچه بود با گریه و التماس راضیش کردم،۲سال طول کشید تا راضی شد

ولی شما که میگی شوهرت اینجوریه و حتی شما رو پس میزنه باید یه دلیلی داشته باشه،مگه میشه مرد نیاز جنسی نداشته باشه؟چرا دکتر نبردینش؟

احساس میکنم‌خودتم خشکی

نه. من یک دختر ر شر و شور بودم. تا جد سال پیش عم همین بودم. الان هم توجمع دوستام همیتم.

پلی تو خونه تا شوخی ژیکنم میکنم یا حودمو لوس میکنم ژیگه مسخره بازی در نیار. 

از تظر جن سی هم کلا از رابطه لذت میبرم ودوست دارم نه اینکه افراطی باشم ، هفته ای یک ی دوشب هم راضیم و خوبه برام

عزیزم معلومه شوهرت دوست داره که ازنظرمالی تامین تون میکنه توباید بهش محبت کردنو یادبدی .شبها بایه فن ...

این ارها رو میکنم . چایی میرم. ین مجسمه کنار هم میشینیم حرف هم بزنم میگه ساکت دارم اخبار گوش میدم

از نظر ملی تامین میکنه. بله.

2706