2733
2739
عنوان

اگه شما بودید با همچین شوهری زندگی میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 69 پست
تاحالا قشنگ ومهربون باهاش حرف زدی شاید اون هم یه رنجی داشته باشه ادم چه میدونه

قبول دارم. من هم حتما یک عیب هایی دارم، یک رفتارهایی دارم که اون دوست نداره، خوب باید بگه من بفهمم. اخه این ادم کلا حرف نمیزنه،من که علم غیب ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر رابطه شوهرت با پسرت چطوره دوسش داره بهش علاقه نشون میده یا نه؟

بله. دوسش داره. ولی بروز نمیده. مثلا براش وسایل میخره و ...ولی هیچوقت از بچگی بغلش نمیکرد . باهاش بازی نیکرد و...

بله. دوسش داره. ولی بروز نمیده. مثلا براش وسایل میخره و ...ولی هیچوقت از بچگی بغلش نمیکرد . باهاش با ...

عزیزم شوهرت حتما باید تحت درمان باشه چون مشخصه مشکل داره باید روانکاوی بشه علت رفتاراش ریشه یابی بشه و بعد حل بشن ولی متاسفاته تا خودش نخاد و قبول نکنه گه مشکل داره نمیشه. خیلی از این رفتارا ریشه در  کودکی آدما دارن

2728

[QUOTE=90195283]عزیزم شوهرت حتما باید تحت درمان باشه چون مشخصه مشکل داره باید روانکاوی بشه علت رفتاراش ریشه یابی بشه ...[/

خودش معتقده من هیچ عیبی ندارم و کاملم .دیگه چه برسه بیاد پیشروانپزشک.

منمبهش گفتمکسی که فکر میکنه هیچ عیبی داره ،اینخودشبزرگترین عیبه، چون همه ادم ها بالاخره یک عییبی دارند و کسیکه ادعامیکنه من کامل هسماین خودش بزرگترین عیبه

[QUOTE=90195283]عزیزم شوهرت حتما باید تحت درمان باشه چون مشخصه مشکل داره باید روانکاوی بشه علت رفتار ...

تو این رابطه شما بیشتر از همه آسیب دیدین بعدشم فرزندتون،شما که همه راهها رو رفتی این همه سال هم تحمل کردی ،چرا از بزرگترا کمک نمیگیری،پدر و مادری،برادری،عمویی ،یه کسیکه بتونه با شوهرت حرف بزنه و شوهرت قبولش داشته باشه

بشینه بینتون قضاوت کنه و حرفاتون رو بهش بزنید

طلاق آخرین راهه،

تو این رابطه شما بیشتر از همه آسیب دیدین بعدشم فرزندتون،شما که همه راهها رو رفتی این همه سال هم تحمل ...

اخه شوهر من هیچ کس رو قبول نداره، عقل کل میدونه خودشو 

اخه شوهر من هیچ کس رو قبول نداره، عقل کل میدونه خودشو 

شما که قبول داری،اگر به فکر حل مشکلت هستی از دیگران کمک بگیر اگر نه که برید درخواست طلاق بدین

شما خودتونم تو این رابطه بی تقصیر نیستید،خانم شاغل نمیتونه وقت زیادی واسه زندگیش بزاره چون نمیرسه توانش نمیکشه نه اینکه خودش نخواد،

وگرنه ۱۲ سال به این روال نمیگذشت،خیلی زودتر از اینا باید به فکر می افتادین،الان که دیگه همه چی واسه شوهرت عادی شده و نقص حسابش نمیکنه

به هر حال امیدوارم موفق بشید و به نتیجه برسید

2740
شما که قبول داری،اگر به فکر حل مشکلت هستی از دیگران کمک بگیر اگر نه که برید درخواست طلاق بدین شما خ ...

خوب خودش میدونسته من شاغلم. وقتی ازدواج کردیم شاغل بودم. تازه الان هم دوست داره من برمسر وار. با این مو ضوع مشلی نداره