2733
2734
عنوان

خانم هایی که هم شاغل اند هم بچه داری میکنن هم خانه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 44 پست

از اول بايد زرنگ ميبودي كه گذشته ها گذشت

يه فكري به حال از الان به بعدتون بكنين

ديگه پولتونو بهش ندين

مثلا برين با پولتون سکه طلا اینا بخرین بگو میخوام پس انداز کنم که زرنگ باشم

نرار ازت سواستفاده کنه ، وقتی کار خونه کمک نمیکنه به خودت تو خونه فشار نیار غذای ساده بزار بگو من دیگه توان ندارم شامم حاضری یه چی درس کن 

البته طوری که به بچه هات لطمه نخوره از نظر غذایی

کلا بدون دعوای انچنانی کاری کن دستش بیاد

توزندگی زن وشوهری هرچی هست مال دوتاست نمیدونم مم اینطورم معمولا کمک شوهرم هستم بهرحال ما ازوقت بااونا بودن میگذریم وسرکارمیریم هرچندپول میاریم توخونه ولی بچه عاطفه مادر میخواد بعدهم با سیاست ونرمی سعی کن توکارای خونه واردش کنی اگر واما وشرط وشروط نذار اروم  ونرم موفق باشی گلم 

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید از اول یکم زرنگتر و باسیاست تر بودی اشتباه کردی اونایی که بیرون کار نمیکنن باسیاسیت کاری ...

قبلا خیلی بهش می گفتم باید به اسم منم باشه ولی دعوا راه نینداخت منم بی خیالش شدم

عزيزم اولا خدا قوت

دوما اينكه از دستم ناراحت نشو ولي خودتم خيليييي مقصري وقتي همسرت انقدر قدرنشناسه بهتر بود حقوقتو ميگرفتي همون اول ماه يه طلايي چيزي براي خودت ميخريدي كه بفهمه بايد پولشو مديريت كنه

من نميگم از حقوقم تو زندگي نميارم،چرا ميارم ولي خونه و ماشين و به نامم زده و قدر شناسه اگه نبود يك ريال كمكش نميكردم

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2731
چرا خودت وام نمیگیری باهاش طلا یا ماشین بخری. اینکه به شوهرت کمک کنی خوبه ولی لازمه اونم کمکت کنه. ب ...

دقیقا .خداخیرت دهد 

اگراموزش ارام بدی سال دیگه اینموقع میبینی چه شوهرخوبی داری که کمک کارت هست فقط بادعوا وحرص اینکارنکن نتیجه نمیگیری

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
خوب میدونه که به ضررم هست و این کارو نمیکنم میگه هر کار میحوایی بکن 

پس دیگه حقوقت رو بهش نده اول ماه برو طلا و سکه بخر آخر ماه که کم آورد خودش می فهمه که نباید روی تو حساب کنه

ممنونم خداجون
2738

همینه دیگه زی دهنش پرو شده یسال مرخصی بی حقوق بگیر بشین خونه بعد به شوهرت بگو استعفا دادم تا بدوته دنیا دست کیه . ببخشیدا ولی شما ارزشتو پیش همسرت از دست دادی به عنوان یه خانم بهت نگاه نمیگگکنه بیشتر شبیه عابر بانکو معذرت میخوام کلفتشی یه ذره به خودت بیا

حق داری ناراحت باشی عزیزم. شوهر خواهر منم تقریبا همینطوریه. خواهر منم دیگه حقوقشو بهش نداد. اگرچه بیشتر حقوقشو خرج بچه هاش میکنه خواهرم. ولی به شوهرش نداد. اگر چه شوهرشم همش رو دنده لجه. باشه به درک. اونموقع هم که خواهرم بهش پول میداد بازم یه جور دیگه بهانه میگرفت. دیگه بهش پولتو نده. البته تا میتونی با زرنگی و خوش اخلاقی وسیاست

عزیزم خب چرا قبل این که اون از این فکرا کنه خودت فکر نمیکنی. خودت وام بگیر برو زمین بخر، ماشین طلا هر چی. 

بهونه کن بگو میخوام سرمایه باشه برا بچه ها ک بزرگ شدن. بنام خودت

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چرا خودت وام نمیگیری باهاش طلا یا ماشین بخری. اینکه به شوهرت کمک کنی خوبه ولی لازمه اونم کمکت کنه. ب ...

به خدا خیلی تلاش کردم یه چند باری که من تازه زایمان کرده بودم  ظرف شست دستش به مایع حساسیت داد الان دیگه عمرا کار نمیکنه فقط در حد اینکه سفره رو جمع کنخ

2706