2726

من ۵۰ روزه زایمان کردم مشغول بچه داریم تمام کار خانواده و بچه داری رو دوش منه خدا رو شکر میکنم که خدا برای دومین بار منو لایق مادر شدن دونست اما از شوهرم خیلی گله مندم تو هیچ کار بچه داری کمک نمیکنه هیچ نیش و کنایه هم میزنه میخواست یه وام بگیره باز ماشین بخره منم مخالفم با وجود اینکه خونه و ماشین داریم میخواد دوباره یه پراید بخره میگه تو نمی فهمی که تو این شرایط گرونی باید زرنگ بود

ما هر دو کارمندیم ولی هم خونه و هم ماشین به اسم خودشه حالا هم میخواد یه ماشین دیگه بگیره مطمانم هستم دوباره به اسم خودش می خره منم باید قسط وامش رو بدم هر چند میگه خودم قسط رو میدم ولی من میدونم که اینجوری آخر ماه پول کم میاره، و من باید بهش پول بدم هرچند اول ماهم یه مبلغی از حقوقم رو به حسابش می ریزم ولی میخواد با آوردن اون وام پول کم بیاره و اون مقداری رو هم که پس انداز کردم و به بهونه خرج خونه ازم بگیره 

امروز صبح کلی حرف مفت زد میگه من هر کاری کنم باید یه مدت برنامه بچینم که تو رو راضی کنم گفتم اگه راست میگی وام بگیر دویست گرم طلای منو بخر 

شش سال پیش که خونه ساختیم کل طلاهام رو فروختم دیگه حقوقم به کنار که اون موقع کلا خرج میشد ولی شوهرم قدر نشناسه

حالا من با چهارده سال کار هیچی به جز چند تیکه طلا که خودم خریدم  ندارم

نمیدونم چرا تو جامعه ما اینقدر زنا بد بختن

بچه داری و خونه داری و کار بیرون رو دارن و نیش و کنایه هم باید بشنوند

پنج دیقه نمی تونه بچه رو نگه داره  منم از حرصم گفتم  می رم بیرون کاردارم بچه رو نگه دار میگه بهم بری منم ولش میکنم تا از گریه هلاک شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول بد عادتش دادی . هم حقوقت رو می خواد هم کمک نمیده . من از اول با همسرم طی کردم که من کار ییرون می کنم تو هم باید توی خونه کار کنی . بهش بگو نمی رسم به کارا یا کمک بده یا استفا می دم مطمئن باش کمک می کنه

ممنونم خداجون
2728

عزيزم فكر كنم خيلي مسئوليت پذيرفتي شوهرت يادش رفته كه مسئوليت خرج خونه با ايشونه. منم خيلي كار مي كنم، بچه دارم حامله هم هستم كاراي خونه هم هست، انصافا هم شوهرم كمكي نميكنه توي كاراي خونه و بچه داري، اما بد عادتش نكن كه همه كار روي دوش تو باشه 

عزیزم باید از اول یکم زرنگتر و باسیاست تر بودی اشتباه کردی اونایی که بیرون کار نمیکنن باسیاسیت کاری میکنن که شوهرشون یه مقدار از خونه یا ماشین به نامشون کننن شما که دیگه خودت کار میکنی

میشه برای سلامتی پدر  ومادرم صلوات بفرستین  

منم کارمندم...نی نیم پنج ماهشه...نی نی اولمه

اوایل که دنیا اومده بود من سز بودم .بچه که گریه میکرد با من دعوا میکرد.که تو بچه رو شیر نمیدی گریه میکنه و کلی حرف و حدیث دیگه و بحث.در کل مردا شعورشون پاره سنگ برمیداره😐

زنای خونه دار خیلی وضشون بهتره هم تو خونه راحت میخورن میخوابن هم پول تو جیبی و لوازم آسایششون فراهم هست.برعکس ما که باید غرغرای این آدمای نمک نشناسم تحمل کنیم

تو هم زرنگ باش درخواست وام بده و یه چیز برا خودت بگیر.که حقوقتو قسط بدی

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️

چرا خودت وام نمیگیری باهاش طلا یا ماشین بخری. اینکه به شوهرت کمک کنی خوبه ولی لازمه اونم کمکت کنه. با اخلاق خوب کمکش رو جلب کن مثلا بگو یه ساعتی بچه رو بگیر برم باشگاه یا ارایشگاه کم کم زمان رو بیشتر کن . موقعی که میاد خونه ازش تو کارخونه کمک بخواه با تندی نه با زبون و اخلاق اگه خرابش کرد بدخلقی نکن و تشکر کن تا عادت کنه. منم شرایط تو رو دارم دو تا بچه و شغل و خونه داری . و الانم چون شوهرم داره سعی میکنه برا خودش کار کنه چن ساله تو فشار مالیم و خرج با خودمه . ولی از شوهرم کمک می گیرم. خدا کمکت کنه خودت هم از زبون کمک بگیر به هرحال این واقعیته که شوهرای ما برای این وضعیت تو خونه مادر یاد نگرفتن ناچاریم که اروم اموزش بدیم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706