2737
2734
عنوان

خانم هایی که هم شاغل اند هم بچه داری میکنن هم خانه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 44 پست

آخ استارتر حرف دل من رو زدی. شوهر من هم همین طوره. همش ازم توقع داره که بهش پول بدم. یعنی تا مطمئن نشه که حقوق این ماهم رو کامل ازم نگرفته آروم نمیشه. امروز بهش گفتم ما دختر داریم بذار یه مقدار از حالا براش سرمایه گذاری کنیم، طلا بخریم، حالا کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از پول خودت واس خودت پس انداز کن توجه نکن که کم اورده....هرماه حقوقتو گرفتی اضافشوطلا بگیر یاهرچیزیرک دوس داری ....مردا کلا نمک نشناسن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
خوب آخه ماشینی که میخواستیم اسفند ماه ۱۰۰ تومن بخریم الان ۲۰۰ شده

طلا رو میشه به عنوان سرمایه طولانی مدت نگه داشت ولی ماشین نه مدلش میاد پایین و استهلاک داره

ممنونم خداجون
2731
همینه دیگه زی دهنش پرو شده یسال مرخصی بی حقوق بگیر بشین خونه بعد به شوهرت بگو استعفا دادم تا بدوته د ...

آموزش و پرورش اصلا مرخصی بدون حقوق نمیده کمبود نیرو داره بعدشم ما شهرمان کوچیکه برادرشم تو اداره آموزش و پرورش کار میکنه نمیشه که مرخصی بگیرم بگم استعفا دادم

از پول خودت واس خودت پس انداز کن توجه نکن که کم اورده....هرماه حقوقتو گرفتی اضافشوطلا بگیر یاهرچیزیر ...

فعلا که این کارو دارم میکنم 

با شوخی میگه تا کی می خوایی طلا بخری

آموزش و پرورش اصلا مرخصی بدون حقوق نمیده کمبود نیرو داره بعدشم ما شهرمان کوچیکه برادرشم تو اداره آمو ...

خوب اصلا نگو استفا دادم بگو می خوام دوسال بچه هام بزرگ بشن بعد برگردم سر کار

ممنونم خداجون
2738
بهش میگم ولی میگه الان نه کار دارم بعدا  انجام می دم  کلی حرصم میده  

خب تو انجام نده حرصت هم نگیره انجام نده بالاخره مجبور میشه انجام بده اگه نداد کارگر بگیر

ممنونم خداجون
فعلا که این کارو دارم میکنم  با شوخی میگه تا کی می خوایی طلا بخری

بگو هرماه میخوام بخرم....اخر سرم دیدی طلاهات زبادتر شد بفروش ی زمین کوچیک یا خیلی زیادتر شد یه خونه بخر به اسم خودت ...بالاخره این همه سختی میکشی خودتم ی چیزی داشته باشی.....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
آموزش و پرورش اصلا مرخصی بدون حقوق نمیده کمبود نیرو داره بعدشم ما شهرمان کوچیکه برادرشم تو اداره آمو ...

هرجور خودت صلاح میدونی من بودم مینشوندمش سر جاش تا بفهمه دنیا دست کیه من با اینکه خونه دار هستم و دوتا بچه کوچیک دارم و همسرمم بشدت کار میکنه و زحمتکشه همیشه تو بچه داری کمکم میکنه و اصلا شبا واسه بیداری بچه ها من بیدار نشدم همش خودش بیدار میشه فقط روزا نگه داریشون با منه . تو کار خونه ام همیشه کمکم میده و هرچیم بخره میزنه بنام من مثلا زمین خرید و ماشین زد بنام من همیشه واسم طلا میگیره  و خیلی قدر دونه منم همینطور تازه حقوقشم دست منه اینارو گفتم نخواستم پز بدم خواستم بدونی و یکم به خودت بیای و یکم که محکم باشی درست میشه همیشه کوتا اومدن و ساکت بودن خوب نیس بزار ازت حساب ببره

به خدا خیلی تلاش کردم یه چند باری که من تازه زایمان کرده بودم  ظرف شست دستش به مایع حساسیت داد ...

به جارو که حساسیت نداره بگو کمرم درد میکنه کمک کن جارو کنیم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706