2737
2734
عنوان

دختر یک سالم خیلی بدغذاست چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 73 پست
منم پسرم اینطور بود انقدر نگران بودم که ده بارم براش تاپیک زدم و دکتر بردمش تا یک سالگی فقط غذای پو ...

وای تا دو سالگیش من زنده نمیمونم همین الان به اندازه ده سال پیر شدم

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تا دو سالگیش من زنده نمیمونم همین الان به اندازه ده سال پیر شدم

آره درک میکنم

منم سر غذا خوردنش خیلی اذیت شدم

حتی الان یه روز خودش قشنگ میاد سر سفره و میخوره یه روز اصلا هیچی نمیخوره و هرچقد دنبالش بدوم و عصبانی بشم فایده نداره

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
آره درک میکنم منم سر غذا خوردنش خیلی اذیت شدم حتی الان یه روز خودش قشنگ میاد سر سفره و میخوره یه ر ...

میشه دعام بکنی؟؟ دعا کن دختر منم به غذا بیفته و ضعیف نشه  ممنون گلم

2728
میشه دعام بکنی؟؟ دعا کن دختر منم به غذا بیفته و ضعیف نشه  ممنون گلم

ان شاالله عزیزم

ان شاالله به زودی غذاخور میشه فقط فعلا چیزای مقوی بهش بده

مثلا من براش شیر موز درست میکردم توش بستنی و آجیل هم میریختم

یا سوپاش رو خیلی مقوی میکردم

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ان شاالله عزیزم ان شاالله به زودی غذاخور میشه فقط فعلا چیزای مقوی بهش بده مثلا من براش شیر موز درس ...

منم شیر موز و سوپ ماهیچه میدم فقط بستنی نمیدم میگم نکنه خدایی نکرده دیابت بگیره بستنی هم خودم باید درست کنم با شکر کم. ممنون بازم

2740
ببین من دخترم پنج سالشه دارم بهش عرق یونجه میدم اونم با هیییییچ شربتی اشتهاش باز نشد ولی با عزق یونج ...

روزی چقد بهش میدی و چه موقعی؟دختر منم بیچارم کرده از بد غذایی

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
کجا میفروشن؟؟ 

دارو خانه های گیاهی دارن  

البته خانومه همینجا میگفت من از اینستا سفارش دادم ادرس پیجشم داده بود 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
روزی چقد بهش میدی و چه موقعی؟دختر منم بیچارم کرده از بد غذایی

من دارم نیم ساعت قبل غذا نصف استکان بهش میدم قبل شام قبل نهار

تو اینترنت خوندم چهل روز بدین بعد قط شه باز بعد یک ماه دوباره بدین 

اما چند نفر اینجا گفتن دو هفته بدین دو ماه ندین 

اما دختر من یه هفته اول ک هیچ از هفته دوم تاثیرشو گذاشت و اشتهاش باز شد 

الان سه هفته دارم میدم ۱۴ کیلو ۲۰۰ بود الان شده ۱۵ 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
من دارم نیم ساعت قبل غذا نصف استکان بهش میدم قبل شام قبل نهار تو اینترنت خوندم چهل روز بدین بعد قط ...

خدا رو شکر  که تاثیر داشته

هیچ دارویی رو دختر من اثر نداشت حتی سیپرو هیپتادین 

اینو امتحان میکنم انشالله که جواب میده

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
خدا رو شکر  که تاثیر داشته هیچ دارویی رو دختر من اثر نداشت حتی سیپرو هیپتادین  اینو امتح ...

دقیقا دختر منم همینجور سیپرو دادم اشتهاش با میشد ولی قط میکردم اشتهاش بر میگشت شربت ک اصلا دیگه شربتی تو بازار نمونده بود نداده باشم 

فقط یه هفته اول ده روز اول خیلی اثر نداره کم کم اثرش بعد ی هفته سروع میشه 

بچت چند سالشه ؟؟؟ 

حتما قبل دادن بهش از ی طب سنتی بپرس 

دقیقا دختر منم همینجور سیپرو دادم اشتهاش با میشد ولی قط میکردم اشتهاش بر میگشت شربت ک اصلا دیگه شربت ...

اونم۵سالشه.

دختر شمام لجباز و سرتقه.دخترم اینقد یکدنده و لجبازه که دیگه دارم روانی میشم از دستش 

نمیدونم چیکارکنم

2706