2737
2739
عنوان

دختر یک سالم خیلی بدغذاست چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 73 پست

حرص نخور 

البته منم ده سال پیر شدم 25کیلو وزن کم کردم خودم 

اگه غذا رو میکس نکنم از صبح تا شب لب نمیزنه 

پسرم بیست ماهشه پدرمو در آورده وزنشم کمه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگما شرمنده سویق آماده تو‌داروخونه ها هس؟برا بچه هش ماهه هم میشه استفاده کرد؟شماها خودتون درست میکنین یا آماده میخرین طرز،تهیه شو‌میگید ممنون با اجازه ی استارتر

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....
2728
میگما شرمنده سویق آماده تو‌داروخونه ها هس؟برا بچه هش ماهه هم میشه استفاده کرد؟شماها خودتون درست میکن ...

آره هست اگه داروخونه نداشته باشه عطاری داره

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
2740
قاووت هم خیلی عالی و مقوی و برای وزن گیری بچه ها عالیه

بخدا اگه بخوره اینو تا قله قاف هم برای بدست آوردنش میرم منتها خیلی بدذائقست امروز انقدگریه کردم چشام ورم کرده 

بخدا اگه بخوره اینو تا قله قاف هم برای بدست آوردنش میرم منتها خیلی بدذائقست امروز انقدگریه کردم چشام ...

عزیزم ان شاالله که همیشه فرشتتون سالم و سلامت باشه و به زودی مشکل وزن گیری هم حل میشه نگران نباش 

عزیزم ان شاالله که همیشه فرشتتون سالم و سلامت باشه و به زودی مشکل وزن گیری هم حل میشه نگران نباش&nbs ...

ممنون گلم انشالله