2410
2553

هیچی نمیخوره بخدا همش تو آشپزخونم یا دنت درست میکنم یا حریره یا سوپ ....همشون مونده میشن میریزم سطل آشغال سرلاکم نمیخوره

دیگه واقعا مستاصل شدم نمیدونم چیکار کنم

راهکاری دارین ممنون میشم بگین

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم دختر وایمیسته؟

اگه از مبل بگیره آره بدون اونا هم چند ثانیه وایمیسته و فقط چند قدم ورمیداره  میخوره زمین

کته بده  عدس پلو  ماش پلو  لوبیا پلو

اگه چیزی یخورده درشت باشه عق میزنه همه چیو باید بریزم تو غذاساز بکنم پوره

اگه اینارو میخورد که غمی نداشتم

2714
من همش در حال دانلود کردنم از آهنگای ایرانی بگیر تا خارجی و کارتونی و هندی تا دختر دو سالم غذاشو ب ...

قدیما با آهنگ دو قاشقی میخورد اما الان نه

اگه چیزی یخورده درشت باشه عق میزنه همه چیو باید بریزم تو غذاساز بکنم پوره اگه اینارو میخورد که غمی ...

با دست امتحان کردی؟

حتی غذاهای خودتونم نمیخوره؟

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
خانما به بچه نه ماهه چی میدین

سوپ ماهیچه حریره فرنی و دنت بپز اگه میخوره. بخدا از خدامه بچم بخوره همش براش بپزم از صبح تا شب

پوره نکن بزرگ شده ماشالا 

پتتزا خونگی درست کن

گوشت قلقلی 

ماکارونی فرمی یا معمولی 

کوکو سیبزمینی کوچولو 

بزار جلوش خودش بخوره 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

ببین من دخترم پنج سالشه دارم بهش عرق یونجه میدم اونم با هیییییچ شربتی اشتهاش باز نشد ولی با عزق یونجه عالی شده بخدا الان اندازه خودمون میخوره 

حالا شمام از ی طب سنتی اول بپرس اگه واسه بچه سما ک یکسالشه بهش دوست داشتی بده 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2706