2737
2739

من خودم ترجیح میدم هر کس میخواد دعوتم کنه خونش دعوت کنه !

کلا به نظرم خونه دعوت کردن یعنی حرمت گذاشتم برات ! زحمت کشیدم برات ! خستگی و کثیف کاری و همه چیو ب جون خریدم که بیای خونم !

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه جای خوب می برین که خیلی بهتر از خونه هست صد درصد هزینش بیشتر میشه ولی شیکتره

جاش که عالیه فقط نگران اینم که ناراحت میشن  یا نه ?

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
من خودم ترجیح میدم هر کس میخواد دعوتم کنه خونش دعوت کنه ! کلا به نظرم خونه دعوت کردن یعنی حرمت گذاش ...

همينطوره ولی خب تعدادشون خیلی زياده چیکار کنم 

2731

زنداییم تازه باردار بود.دخنرداییمو دعوت کرد رستوران کلیم سالاد انواع مختلف

بعدم اومدیم خونه میوه چای

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
2740

ن خیلیم شیکه

ما رفتیم شهرستان مادرشوهر خالم مارو برد سفره خونه  بیشتر از ۵۰۰ خرج شد با اینکه  همه چی خودشون اورده بودن

فقط جوجه و کباب سفارش دادن با چای و قلیون

خدا بیشترش کنه 

تو خونه به صرفه تره ولی بیرون بهتره

منم خودم نظرم همینه ولی شما باشین جای مهمونا ناراحت می شید اولین بار خواهر شوهر خونواده تون رو بیرون دعوت کنه ?

منم خودم نظرم همینه ولی شما باشین جای مهمونا ناراحت می شید اولین بار خواهر شوهر خونواده تون رو بیرون ...

نه اصلا

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ن خیلیم شیکه ما رفتیم شهرستان مادرشوهر خالم مارو برد سفره خونه  بیشتر از ۵۰۰ خرج شد با ای ...

دقیقا منم میخوام سفره خونه شیک ببرم موسیقی زنده و آلاچیق و سماور ذغالی و فضای آروم و شیکی داره میوه و دسر هم ببرم فقط امیدوارم عرو سمون ناراحت نشه

2706