2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لیزر رفتم و تموم کردم و خلاص    

حسابی لاغرکن که بعداغبطه نخوری...من همیشهازهیکل عروسیم راضیم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
مبارک باشه گلم، به ابروهات دست نزن هفته ای دوبار بخور بابونه انجام بده دندوناتو با جوش شیرین مسواک ب ...

قربونت برم دوستم ..بابونه خوبه؟چه عالی

به زندگیم خوش اومدی....

ماسك خيار بذار تقريبا هر شب قبل خواب اگر ميتوني همه چي رو رو كاغذ بنويس برنامه ريزي دقيق كن هر جور كه واقعا ميتوني انجام بدي در مورد مبل و وسايل خونه همه رو برو تحويل بگير نه اينكه فروشنده بفرسته 

سعي كن با همسرت خيلييي خوش اخلاق باشي و الكي از استرس غر غر نكني تا روز عروسي بهت خوش بگذره 

واسه روز عروسي شكلات تلخ و نهار خيلي خوب بگير كه انرژيت كم نشه خسته بشي همه چي ميريزه به هم 

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن
2740

عزيزم به نظرم اول از همه كارهايي رو بكن كه دلت ميخواسته توي دوران مجردي انجام بدي و ميتوني توي مدت كوتاه انجامشون بدي ♥️براي مثال آخرين دورهمي ،مسافرت يا گردش مجردي با دوستات . ميتوني اين مدت بري ليزر موهاي زائد اگه دوست داري و قبلا انجام ندادي ،اگر دندون خراب يا مشكل پوستي خاصي داري ميتوني برطرفش كني ، عادتاي بدتو ترك كن ، واسه خودت يه دفترچه آماده كن و از اين روزاي آخر مجرديت بنويس و حس و حالتو بعدا واسه ي دخترت بخون .... 

به مژه ها و ابرو و موهات روغناي طبيعي بزن خوشگلتر باشي واسه عروسي ، اگه يكم اضافه وزن داري و خودت ناراحتي ازش ، اين چند روز رفعش كن ... 

2706