2733
2739

اوووووف 🤩🤩🤩من روزه ام لعنتیییی😫😫

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

دیکاپریو فوق العادست❤️❤️❤️😍عاشقشم😍

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبول باشه

ممنون🙂

اقایین شما؟

والا هر چی میگم شوهر و مادر شوهرم میگن دلش پاکه و تو شکاکی و از این حرفا تا چند روز پیش شوهرم خودش ...

چند سالشع دختره؟ خوب خودت پیش شوهرت بشین یا تکیه کن خجالت نکش 

برای مشکلاتم دعا کنید عزیزان   
2738
چند سالشع دختره؟ خوب خودت پیش شوهرت بشین یا تکیه کن خجالت نکش 

منم یه جاری داشتم همینجوری بود بعد یکسال جدا شد ولی الان هنوز ناراحتم که چرا به خاطر کاراش باهاش برخورد نکردم

قبول باشه 🌸🌸 منم خیلی زود گشنم میشه 😲😲 چند سالتونه ؟ 

مرسیییی عزیزم 😍برا شمام قبول باشه 

23سالمه عشقمممم

خرابههههه خراببببب مریض مال یه لحظه اشه نه مامان نداشته ذاتش هم ب باباش رفته باباشم زن بازه کلا ذ ...

به شوهرت بگو منم با پسرخالم همین کار هارو بکنم بازم میگی دلش پاکه و منظور نداره ازت خواهش میکنم یکبار جفتشون رو بترکون من جاریم نسبت به شوهرم همینجوری بود بعد یکسال جدا شد اما من هنوز ناراحتم‌که چرا باهاش همون دفه اول برخورد نکردم الان چندساله میگذره و من هنوز ناراحتم از سکوتم با اینکه نیست خواهش میکنم اشتباه منو انجام نده شما

ممنون عزیزم 😘  جاااااان دلم تنگ شد واسه ۲۳ سالگیم 😍😍😍

چند سالته مگه علامه😃

2706