2737
2734
عنوان

تا حالا خانومی رو دیدی که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 142 پست
اتفاقا زنها در اكثر موارد در مورد همجنساشون بسيار مغرضانه و بي رحمانه قضاوت ميكنند علتش هم فقط و فقط ...

یا خدااااا چه جاری مضخرفی 😟😲

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دوران دانشجویی یه پسری از من خوشش میومد قیافه خیلی عالی داشت.به هم شبیه هم بودیم.همه دوستام و خاله ه ...

الهــــی 😔

نمیدونم چرا این خانواده ها گاهی اوقات اینجوری میکنن اخه 😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم از نظر قیافه خیلی معمولیه خودمونم اصلا پولدار نیستیم البته شوهرخواهرمم موقعی که اومد خاستگاری ...

خداروشکر 😍

خوشبخت باشن همیشه 💞

2731
به قول مامانم قیافه نمیخواد‌پیشونیت باید بلند باشه🤣🤣🤣🤣

تا حالا دیدی همچین موردی رو ؟ اگه دیدی بگو واسم 😘

تا حالا دیدی همچین موردی رو ؟ اگه دیدی بگو واسم 😘

سلام 

اره پسرداییم معاون نظام مهندسی شهرمون بود خودشم شرکت مهندسی داره هم پسر خوشگلیه هم پسر باادب و متین و پولداریه بعد برای یه پروژه مهندسی رفته بود اصفهان اونجا با یه دختری اصفهانی آشنا شد ک خخخخخخخخیلی چهرش پایینتر از خودشه و پدرش وضعیت مالی خوبی هم نداشت اصلا هم زیبایی نداره فقط لیسانس معماری داره انقدر هم پررو و بی ادبه ک بعد همه خانواده مخالف بودن زنداییم دوسال نگرفت دختره رو میخواست منصرفش کنه نتونست آخرش گرفتش الان ده سال از زندگیشون میگذره دوتا دختر داره اولی هشت سالشه بعد هیچکس هم حق نداره ب این دختره بگه بالاچشمت ابروعه اسمشم هاجره

سلام  اره پسرداییم معاون نظام مهندسی شهرمون بود خودشم شرکت مهندسی داره هم پسر خوشگلیه هم پسر ب ...

😐😐😐

من یه چیزی فهمیدم که فقط باید اعتماد به نفس و ادعا داشته باشی 😥

2738