2737
2739

سلام.مامانای عزیز پسرم یکسال هست که اصلا وزن زیاد نمیکنه.خوراکش بد نیست ولی ثابت مونده وزنش.دو سه ماهه که شب تا صبح گاهی اوقات دندان قروچه میکنه.هفته پیش آز‌مایش سه مرحله ای مدفوع ازش گرفتم.امروز جوابش اومده که انگل داره.بنظرتون میشه از بچه های مهدشون گرفته باشه؟ اگه دارو مصرف کنه و خوب بشه وزنش زیاد میشه؟ اصلا درمانش راحته یا سخته؟؟

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پسرم 3سالش بود انگل گرفت دارو خورد خوب شد اره احتمالش زیاده از مهد گرفته باشه

انتقالش با دهانه؟ یه وقت میگم شاید لیوان دهنی بچه هارو استفاده کرده نه؟؟؟

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
من پسرم 3سالش بود انگل گرفت دارو خورد خوب شد اره احتمالش زیاده از مهد گرفته باشه

چند وقت طول کشید تا کامل از بدنش خارج بشه؟؟

انتقالش با دهانه؟ یه وقت میگم شاید لیوان دهنی بچه هارو استفاده کرده نه؟؟؟

والا با لیوان نمیدونم منتقل شه یا نه ولی از طریق دست آلوده که به وسیله ای بخوره وکس دیگه ای هم استفاده کنه منتقل میشه

ما همه اعضا دارو استفاده کردیم چون دکتر گفت به سادگی منتقل میشه و اعضا یه خانواده ممکنه همه گرفته باشن

2740
اسم انگلی که داره چیه؟

نمیدونم هنوز.امروز از آزمایشگاه پیام اومد که جواب آزمایشتون آماده ست.من مسافرتم.زنگیدم گفتم جوابش چی بود گفتن انگل داره. ولی دیگه نوعش رو نمیدونم

نمیدونم هنوز.امروز از آزمایشگاه پیام اومد که جواب آزمایشتون آماده ست.من مسافرتم.زنگیدم گفتم جوابش چی ...

تو مدفوع پسرتون کرمای سفید هست؟

اگه میدونستید اسم انگلو شاید میتونستم کمک کنم.

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
تو مدفوع پسرتون کرمای سفید هست؟ اگه میدونستید اسم انگلو شاید میتونستم کمک کنم.

میشه شنبه که جوابش رو گرفتم بهتون بگم؟ من که هم۰ین چیزی رو ندیدم ازش

خیلی از انگلا از طریق تماس منتقل میشن ، به پسرتون بگید تو مهد از کسی خوراکی نگیره و قبل از اینکه چیزی بخوره دستاشو بشوره، درمان معمولا سخت نیست البته بستگی داره انگل چی باشه.

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
آره عزیزم 

ممنون خانمی.آخه بچست این حرفارو من بهش خیلی زدم.ولی اهمیتش رو که درک نمیکنن.بهمین خاطرم میدونم بازم اینکارو میکنه.چیزی بگیره و بخوره و...