2733
2734
عنوان

مامانا کسی بچش تجربه انگل رو داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 18 پست
ممنون خانمی.آخه بچست این حرفارو من بهش خیلی زدم.ولی اهمیتش رو که درک نمیکنن.بهمین خاطرم میدونم بازم ...

خواهش🌹درست میگید.

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
اسم انگلی که داره چیه؟

خانمی برگه آزمایشش رو گرفتم گفتن ژی آر دی آر داره.نمیدونم درست نوشتمش یا نه ولی این نوع از انگله

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

ژیاردیا یه انگله که از محیط و خاک منتقل میشه ، احتمالا دستشو زده به جایی که آلوده بوده بعد برده طرف دهنش.

نگران نباش بچه ها این انگلو زیاد میگیرن.

درمانش قرص مترونیدازوله که دوزشو پزشک مشخص میکنه ،معمولا روزی سه بار ،پنج تا هفت روز باید قرص مصرف بشه

یه نکته ی مهم اینه که سیرتازه عالیه ، انگل کش قویه ، حتما به پسرتون تو غذاش بدید.

همینارو میدونم راجع به این انگل، انشالله پسرتون زود خوب میشه🌸🌹

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
سلام عزیزم ژیاردیا یه انگله که از محیط و خاک منتقل میشه ، احتمالا دستشو زده به جایی که آلوده بوده ب ...

ممنون عزیزم.راهنماییتون عالی بود😚

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2728