2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میس فرانک فکر کنم ۴۰۰ ایناس الان

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740

برایت کریستال ورساچه 630 تومن

کول واتر زنونه 300

لامور لالیک 400

عطر های خنک ماندگاری متوسطی دارن و مثل عطر های گرم پخش بو ندارن اینام همین طورن...ولی هر کدوم تو رنج قیمت خودش جزو خوبا هستن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
برایت کریستال ورساچه 630 تومن کول واتر زنونه 300 امور لالیک 400 عطر های خنک ماندگاری متوسطی دا ...

اره خنک ها موندگاریش کمتره ولی من با عطرهای گرم سردرد میگیرم این قیمت ها برای امسال ؟ یا قبلا که خریدید این قیمت بوده؟

اره خنک ها موندگاریش کمتره ولی من با عطرهای گرم سردرد میگیرم این قیمت ها برای امسال ؟ یا قبلا که خری ...

قیمت الانه حالا 10- 20 تومن اینور اونور هست تو مغازه ها

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"