2733
2739

یه بار مامانم خیلی دعوام کرد و منم گریه کردم یه تفر همون لحظه منو دید شرایط رو براش توضیح دادم بعد  با مامانمم صحبت کرد بعد از اون بهم  میگه بچه حساسی هستی یعنی چی منظورش؟ 🥺💔منکه کاری نکردم ناراحت شدم از حرفای مامانم که منو تحقیر میکنه 

شاید گریه رو نشونه ضعف یا حساس بودنت دونسته

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب یعنی حق نداشتم ناراحت بشم؟! 

چرا حق داشتی...

اما قوی باش زود نشکن ...زود گریه نکن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
یعنی اون حق رو میده به مامانم که من نباید ناراحت میشم و اون حرف درستی زده؟ 🥺

نه گلم...نگرفتی چی میگم

با گریه کردنت گفته حساسی

اگه همون حرفاتو بدون گریه میگفتی بهت نمیگفت حساسی

2740
آها متوجه شدم

❤️