2733
2734
عنوان

مامانایی ک دیابت بارداری داشتن

115 بازدید | 30 پست

دکترتون سزارین اورژانسی براتون نوشت؟یعنی مثلا میتونه یکی از دلایل سز باشه؟

متاسفانه من ک هنوز باردار نشدم ولی ازمایش دادم و قند ناشتام خیلی بالا بود😔😔😔😔😔

میدونم باردار شم صد در صد دیابت بارداری دارم 😭😭

خدایا تو کمک کن

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ینی چی‌مشکل چیه؟باید نه ماه انسولین بزنم 😔

وا کی گفته🙄🙄تو میتونی قبل بارداری با رژیم غذایی قندت و بیاری پایین و کنترل کنی تو بارداری هم شیرینی جات و حذف کنی کی گفته باید انسولین بزنی 

نه عزیزم

من خودم داشتم دیابت بارداری، دلیل اینکه زایمان طبیعی نکنی نمیتونه باشه

فقط هفته‌های آخر مدام میفرستنت برای چک کردن صدای قلب جنین و…

ولی در کل دوست خوبم شما اگه توی مرحله پیش دیابت هستی از همین الان سبک زندگیت رو عوض کن و کنترلش کن. دیابت خیلی روی سایر ارگانهای بدنت تاثیر میذاره.

من کلا بعد از زایمانم تغییر دادم سبک زندگیم رو و واقعا موثر بود

دیابت بارداری ب تنهایی دلیل سزارین نیست 

ولی خب اگه کنترل نشه خدای نکرده عوارض زیاد داره 

از همین الان کنترلش کن 

من خودم قبل بارداری قندم نرمال بود

ولی چون تو ژنتیکم بود و خانوادگی این مشکل و داریم مستعد دیابت بودم

و از همون ماه اول انسولین زدم تا آخر 

وا کی گفته🙄🙄تو میتونی قبل بارداری با رژیم غذایی قندت و بیاری پایین و کنترل کنی تو بارداری هم شیرین ...

اگر الان قند ناشتاش بالا هست بعید میدونم با رژیم اون موقع کنترل بشه .من که تازه قبلش خوب بودم

اگر الان قند ناشتاش بالا هست بعید میدونم با رژیم اون موقع کنترل بشه .من که تازه قبلش خوب بودم

نه میشه دختر خاله منم همین بود با رژیم غذایی و پیاده روی کنترل کرد قندش و هنوزم رعایت میکنه حتی دارو نمیخوره شیرینی جات و کلا دورش و خط کشیده الان قشنگ خودش دکتر خودش شده میدونه چی بخوره چی نخوره 

من بعد زایمان قندم نرمال شد ولی الان بعد ۹ سال چون رعایت نکردم دوباره تو مرحله پیش دیابت رفتم.اونروز دکتر گفت باید رعایت کنی چون مستعد هستی.شما که دیگه از قبلش بالا هست باید حتما دکترغدد بری بگی میخام باردار شم ببین چی میگه 

نه میشه دختر خاله منم همین بود با رژیم غذایی و پیاده روی کنترل کرد قندش و هنوزم رعایت میکنه حتی دارو ...

تو بارداری اگر از یه عددی بالاتر باشه انسولین شروع میکنن اون برا کسی هست که زیاد بالا نیست.من تا رفتم دکتر غدد گفت فقط انسولین چون تو بارداری قرصش رو نمیشه خورد

وا کی گفته🙄🙄تو میتونی قبل بارداری با رژیم غذایی قندت و بیاری پایین و کنترل کنی تو بارداری هم شیرین ...

عزیزم من الان ناشتام ۱۵۶هست خیلی بالاس قابل لکنترل نیست الانم تو اقدامم اخه 

من قندم تو ماه دوم بالا بود از همون موقع هم انسولین شروع کرد دکتر غدد.دیگه چاره ای نیست

این میتونه دلیل سزارین باشه؟حداقل ی نفع داشته باشه😁

نه عزیزم من خودم داشتم دیابت بارداری، دلیل اینکه زایمان طبیعی نکنی نمیتونه باشه فقط هفته‌های آخر م ...

اخه الان ناشتا۱۵۶هست فک کنم پیش دیابتو هم رد کرده 😔

2706