2733
2734

اين دفعه كتلت درست كردي آب پياز وسيب زميني شو خوب بگير ك آرد نريزي مزه كافور بده

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
😁😁 من یه بار برنج گذاشتم ولی یاااادم رفت ابکش کنم🤢🤢 به جان خودم شیربرنج جلوش لُنگ مینداخت 🙊 ...

😂😂خدا نصیب گرگ بیابون نکنه

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه سری ذرت و تخم مرغ پختم شوهرم یه لقمه خورد با اب به زور قورت داد بعد خودم خوردم یهو دیدم زل  زده دهنم ببینه قورت میدم  منم به زور قورت دادم گفتم  چته  بخور  دیگه🙄😂

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
2731

حلوا پختم چسبید به ظرف یه تکه به زور کندم گذاشتم دهانم ...چسبید به دندونم تا چند ساعت تا کم کم آب  شد

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
من یه سری ذرت و تخم مرغ پختم شوهرم یه لقمه خورد با اب به زور قورت داد بعد خودم خوردم یهو دیدم زل &nb ...

وااای😂😂😂😂

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

یه بار قیمه پخته بودم تازه عروسی گرده بودم اون موقع بعد برنج دیر ابکش کردم خمیر شد میزدی دیوار نمیومد پایین همه برنج ریختم دور کته گذاشتم😂😂اوایل ازدواجم غذاهام همش بی نمک بود😂😂😂

اومدم از این لادو هندیا درس کنم😭😭😭😭از سنگم سفت تر شد دندونم داشت میشکست😒انقد شکر حیفش کرده بودم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

آرد نخودچی نزن.آب پیازت رو بگیر قشنگ با یه دونه سیب زمینی رنده کن واب اونم بگیر قاطی کن گوشتت هم بریز داخلش ادویع بزن بعد سرخ کن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

استارتر کتلتو چه جوری درست میکنی مگه؟؟ 

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
من یه هفتس شروع کردم غذا درست کردن هر روز یه گندی میزنم😐 دیروز واسه رو برنج یه پارچ زعفرون درست ک ...

وای خدا😂😂

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

گوشت و بزار توی یخچال تا خودش یخش وا شه 

سیب زمینی هارو با پوست اب پز کن و رنده کن تا خنک شه 

پیاز و رنده کن و ابشو بگیر و خشک خشک شه 

به تعداد مناسب زرده تخم مرغ بزن 

گوشتو اضافه کن و ادویه و ورزش بده تا قاطی شه 

و از فروشگاه ها ارد مخصوص کتلت بگیر ارد سفید نوشته شده روش و به اندازه اضافه کن بزار توی یخچال تا سرد شه یکم و سفت که خودشو بگیره 

تابه نچسب یا چدن و بزار که داغ شه بعدش روغن اضافه کن و بزار روغن کاملن داغ شه 

کتلتو درست کن و دستاتو بزن توی سفیده و دور کتلت درست شده بزن و بزار توی تابه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
2706