2737
2739
حلوا پختم چسبید به ظرف یه تکه به زور کندم گذاشتم دهانم ...چسبید به دندونم تا چند ساعت تا کم کم آب&nb ...

یا ابلفضل انیدوار دارم میشم😂😂

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

من یبار قورمه سبزی درست کردم اینقدر اب ریخته بودم که لوبیا و سبزی و گوشت شناور بودن🤢🤢🤢😲😲😂😂😂😂😂😂

مزه ی اب گندیده میدادن شوهرم محبورم کرد بخورمشون😢😢😥😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خودشم رفت رستوران غذا گرفت جلو من خورد😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه بار دبیزستان بودم گوشت پخته بودم برای قیمه .لپه اش رو خیسوندم که اون اب بدمزه اش بره ابجی کوچیکم گشنه بود اومده بود با همون اب ریخته بود تو گوشتها یه طعم حال به همزنی گرفته بود خورشت 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2731
یه بار قیمه پخته بودم تازه عروسی گرده بودم اون موقع بعد برنج دیر ابکش کردم خمیر شد میزدی دیوار نمیوم ...

وای😱😂😂

دختر خونه که بودم، هر غذایی که تو برنامه های آشپزی تی وی نشون میداد رو درست میکردم،، یه بار کوکوی شیرین درست کرد و منم فی الفور دست بکار شدم،،، تنها کسی که ازش خورد بابام بود،،، الهی فداش بشم هیچ وقت از آشپزیم ایراد نمیگرفت و با اشتهای تمام میخورد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740
من یبار قورمه سبزی درست کردم اینقدر اب ریخته بودم که لوبیا و سبزی و گوشت شناور بودن🤢🤢🤢😲😲😂😂😂...

نامرد😓😓🗽😂

من مجرد بودم بابام گوشت گرفته بود گفت ببر بذار یخچال منم نمیدونستم اول باید خورد کنی بردم گداشتم فریزر قشنگ شد گوشت یخ زده گند زدم به پول بابام

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2706