2737
2734

سلام دوستان

میشه یکم به من یاد بدید مدیریت رو من تو خونم خیلی اسراف هست از نون گرفته تاغذا و ش ا رژ و....

خیلی لباسای چرت میخرم ک زیاد استفاده نمیشن خمین عیدی یه کفش خریدم ک از بس سفت بود بعد یبار پوشیدن رفت تو جاکفشی...

و خیلی چیزای دیگه...مهمون ک میاد انقددددد اسراف میکنم ولی بقیه واقعا دقت کردم اینجور نیستن....

خواهرم شغل همسرش مثه همسر منه ماشاالله خونه خریدن و ماشین عوض کردن و ما همچنان مستاجریم.....

میشه شماها خاهرانه یادم بدید مدیریتو و اینکه بگید چقد درماه خرج میکنید...

ب خاهرم ک میگم میگه بیخیال بابا واسه چیته..😑

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تاپیک هست برو اونجا،،،خیلی خوبه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
چی اونکه پول پس انداز میکنن؟

آره،،،،برای خرج کردن هم کلی روش دارن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اول اینکه خواهرت اولین دشمنته که میگه بیخیال بابا چون فقط میخواد ازت بخوره و پول خودشو جمع کنه و سرمایه زیاد کنه واسه خودش.

دوما من بجات بودم سکته میکردم که خواهرم با شرایط مالی مثل من خ و م گرفته ولی من هنوز مستاجرم

یکم به خودت بیا تا به پیری و کوری نرسیدی و هنوز مستاجر خونه های مردم هستی

2738

من از تو هم بدترم. 

من اگه خودمو پاره پاره هم بکنم هزارتا برنامه و چارت بچینم شوهرم ولخرجه که ولخرجه. ولخرجیاشم میلیونیه نه اینکه فکر کنی ماست و چیپس و پفک اضافه بخره ها.‌

دیگه خودمو کشیدم کنار😅

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من ك زياد نميدونم

اما هميشه از در امدتون يا از پولي ك خودت داري ي مقدار قابل توجهي پس انداز بردار

ك نتوني بهش دست بزني

با بقيه خريد انجام بده

مواد فاسد شدني رو كم بخر در حد مصرف روزانه

ولي چيزاي ديگه رو برو از فروشگاههايي ك ارزون تر در مياد برا دو ماه بخر داشته باش

لباس و كفش و اينا هم وقتي ميري خريد فقط اين سوال رو بپرس ك اينو برا كجا ميخام كجا ميتونم بپوشم چند بار؟ بعد اگه ديدي خيلي واجب نيست نخر

هر چي رو ميخري از همون روز استفاده كن  قبل از كهنه شدن يا خراب شدنش جديد بخر

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

مثل من وخواهرم هستيداون دايم به فكردودوتاچهارتاكردنه وهزارتومن الكي خرج نميكنه ولي من هرچي نيازدارم ودوست دارم ميخرم نميزارم خودم وبچه هاحسرت چيزي به دلمون بمونه مامستاجريم واوناخونه خريدن دوسالي يه مانتوياپارچه ارزون تازه خودشم ميدوزه كه اصلاقشنگ نيست روسري هاشورنگ ميكنه تاتنوع بده 

نميدونم كارمن درسته يااون؟؟؟؟؟

پشت سراون ميگن خسيسسسيس ولي به من ميگن ولخرج

كاش زمان به عقب برميگشت

خوب من که تاپارسال خرج دست شوهرمه امسال داده دست من نمیدونم چی کنم 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

عزیزم مدیریت مالی نیازمند برنامه ریزی هست.میخوای بری ارایشگاه از تو تخفیفات بگرد دنبال کوپن خرید با تخفیف برو.خریدای الکی ممنوع فقط چیزایی که تیاز داری.لباس و خرت و مرت اضافیتم بزن دیوار بفروش.از شارژتم بسته هلی مکالمه به صرفه بگیر.حتما شده روزی ۵هزارتومان پس انداز کن.حتما هم قرار نیست مهمون میاد میوه ۸نوع بذارین جلوش.یه کیکی درست کن با چایی یا دو نوع میوه یا تخمه و مفیلا.هرروز هفته هم نمیخواد مرغ و گوشت بخورین دوبار در هفته کافیه

2706