2733
2739
عنوان

خانمای با مدیریت بالا و اهل صرفه جویی بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 62 پست

اولا خواهرتون خیالش نیست که اینطوری میگه دوما سعی کن چیایی که نیاز داری حتما بخر اگه میدونی پول تو دستت نمیمونه برو یه قلک بخر هر وقت شوهرت بهت پول داد اول 50درصدش بنداز تو قلک کمکم بکنش 60 یا70درصد که کمتر تو جیبت باشه اینجوری مجبوری چیزی که نیاز داری بخری برا مهمونیا هم نیاز نیست خودت بکشی یه مبلغ مشخص کن همون از همسرت بگیر مثلا 100تومن انداره همونم خرید کن بر اساس الویت اگه دیدی چیزی کمه دیگه نخرش تا دفعه بعد مدیریتت تو خرج کرد درست بشه

😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیست بنویس.تو مهمونی نهایت دو مدل غذا درست کن.از میوه ها هرکدوم 6یا 7 دونه بردار.اگه کم بود چن مدل میوه بذار ولی کم.لباسایی که نمیپوشی رو بده مستمند.کفش و کیفم همینطور.اگه اراده داری رفتی بازار از چیزیکه خیلی خوشت اومد نخر.تو مهمونیا تکراری بپوش.پول خرد جم کن مثه سکه 500تومنی.اسکناس های نو رو جدا جم کن.اول ماه  10درصد پول کل رو جدا بذار با بقیه لیست مایحتاج خونه رو بنویس بخر

من همین یه دونه ام!
2731

چیزایی مثل غذا یا نون رو به همون اندازه که میخورید بگیر که مجبور نشی اضافشو بریزی دور  .وقتی میخوای لباس یا کفش بخری اول یه تن بزن ببین بهت میاد و مناسبت هست آیا بعد بخر.برای پولی که داری برنامه ریزی کن حتما آخر ماه پس‌اندازم‌ میکنی

2740

برای لباس که جنس خوب بخروخوب مواظبشون باش مثلااگه یکمی پوشیدی نندارلباسشویی یکساعت بشوره بادست واروم بشورتوسایه پهن کن وغذاه زیادنپزاندازه باشه 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

بنظر من وام بگیر یا از این صندوق خونگیا شرکت کن مجبور میشی اون هزینه ی اضافی رو پس انداز کنی. راهکار من ک اینجوریه بعدم با وام طلا میگیرم یا اون چیزی ک واسه خونه واقعا احتیاجه

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
برای لباس که جنس خوب بخروخوب مواظبشون باش مثلااگه یکمی پوشیدی نندارلباسشویی یکساعت بشوره بادست واروم ...

در هفته شما ها چنبار غذا گوشتی میخورید بخصوص الان  ک ماه رمضونه

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍
لیتک تاپیکو میدید

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1887037&slug=دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیریت-هزینه-ها-و-صرفه-جویی-بودید&postId=89259876

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
در هفته شما ها چنبار غذا گوشتی میخورید بخصوص الان  ک ماه رمضونه

عزیزماهم خونه داریم وماشین ولی گوشت یه بارمرغ دوبار

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

موقع خرید تصمیم آنی نگیر وقتی یه چیزی میخوای بخری هزاربار فکر کن غذا درست میکنی به اندازه بپز بعدشم وام اینا ثبت نام کن که پول اضافه نمونه براتون آدم تا مجبور نشه مراعات نمیکنه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2706