2737
2739
عنوان

نینیم جفتک میزنه😉😂😂😂😂😂😂😂بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر قشنگ امیدوارم منم این حس قشنگ و خیلی زود تجربه کنم نگران نباش ایشالله چیزی نیست 

ان شاالله ب زودی ....امیدوار بااااااش....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2742
2740
مطمعنی حرکت های جنینه آخه هنوز خیلی زوده برا بالا پایین شدن شکم😐

اول فک میکردم مال گوارشمه بعد دیدم سر یه ساعت خاص این اتفاق می افته عین ماهی ک سر بخوره اونجوریه...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

من هفته 23 م هنوز زیر شکمه اصلن بالای ناف حسش نکردم مگه در حد ی پرش کوچولو ولی تکونای قوی ترش زیر شکمه 

کی میاد بالا؟؟؟

تو این هفته ها هر روز باید تکون و حس کرد؟؟؟

دیروز تکون نخورد مردم و زنده شدم 

بلا نسبت نی نی..مگه .....ه .... احترام امامزاده به متوليشه خب ....

😐😯😯😯😯😯 اوه چ میدونستم اینقد کلمه بدیع !!!!!

دخترمن تكوناش خيلى زودشروع شدوخيلى هم زيادبودبعدشم كه بدنيااومدخيلى شيطون بود اماالان كه باردارم خيلى ديرمتوجه تكوناى بچم شدم وكم هم تكون ميخوره منم خيلى خوشحالم ميگم خداكنه آروم باشه

اخرای پونزده.دوسه روز دیگ میرم تو شونزده هفتگی

خب زوده هنوز 

من تو 16 هفتگی ی چیزی مثه نبض حس کردم 

خیلی باید دقت کنی .... اونم هر روز نیست اوایل چند روز ی بار 

20 به بعد قوی تر میشه

2706