2737
2739
عنوان

نینیم جفتک میزنه😉😂😂😂😂😂😂😂بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 47 پست
من هفته 23 م هنوز زیر شکمه اصلن بالای ناف حسش نکردم مگه در حد ی پرش کوچولو ولی تکونای قوی ترش زیر شک ...

بچت چیه؟!

من هفته ۱۴هستم قشنگ حس میکنم ی چیزی تو شکممه😕

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
دخترمن تكوناش خيلى زودشروع شدوخيلى هم زيادبودبعدشم كه بدنيااومدخيلى شيطون بود اماالان كه باردارم خيل ...

وای ننه😂😂😂😂😂😂

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکارکردی باردارشدی؟

دوسال الکی دارو خوردم یه ماه بیخیال شدم....همون ماه ب لطف خدا شدم

😐😯😯😯😯😯 اوه چ میدونستم اینقد کلمه بدیع !!!!!

ببین عزیزم...شما هر چقدر احترام قائل باشی برای نی نی ...دیگران هم قائل میشن و بچه محترم بار میاد ....خیلی بده که خود پدر و مادر لقب بدن به بچه ...یکی اینجا می گفت بچه م مثل گاو می خوره ....😓😓

ان شاءالله به سلامتی بیاد بغلت...نگران نباش بچه های منم خيليييي تکون می خوردند ..

خب زوده هنوز  من تو 16 هفتگی ی چیزی مثه نبض حس کردم  خیلی باید دقت کنی .... اونم هر روز ...

😍😍😍😍خیلی حس خوبیه..خداکنه زود بریم 20هفتگی.. ممنونم از راهنمایت

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
2738
یه سوال از ده هفتگی تکونآش منظم بود یعنی هر روز تکون میخورد یل بعضی روزا تکون نمیخورد؟

نه منظم نبود اصلا

ولی یه چیز شیرین میخوردم قشنگ ی چیزی عین ماهی سر میخورد تو شکمم ...

[QUOTE=89258314]ببین عزیزم...شما هر چقدر احترام قائل باشی برای نی نی ...دیگران هم قائل میشن و بچه محترم بار میاد ... ...[/☺

نی نی من دو روزه تکون نمیخوره دارم دیوونه میشم هنوز زیر ده هفتم بچه دوممه زود حس کردم  مطمینم ...

نهههههه بابا تو ده هفته منم ی چند بار حس کردم دیگه نهههههه تا الان 

...