2726

سلام عزیز ان

باردارم 

اول ۴ماه 

نینی قششششنگ تکون میخوره 

مثلا ساعتای ۱۲تا یک ظهر قشنگ یه طرف شکمم چند ثانیه میاد بالا باز میره پایین..

البته اولین حرکتو ک عین ماهی بود تو ۱۱هفتگی حس کردم

حالا همه میگن اووووف چ فضولهههه خدا بهت رحم کنه!!!

میگم نکنه بچم خدای ناکرده بیش فعال چیزی باشه 

وای ننه هم ذوق میکنم هم نگرانم😢😢😢😢

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

مگه از ۴ماه بچه تکون میخوره؟؟؟ همه میگن از ۶ماه ک 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیش فعال؟؟؟🤨😐😐😐

چ ربطی داره خب بچه تکون میخوره دیگه بچه من انقد تکون میخور شکمم بی حس میشد😍😍😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
ای جان😍 یادمه روزای اول بارداریت تاپیک میزدی 

کلا دوساله تاپیک میزنم 😁😁😁باردار نمیشدم با لطف خدا باردار شدم...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
جفتک کلمه زشتی هست

چشم ...

بسیار تکان میخورد😉😉😉😉😉😉😉😅😅😅😅

2706