2737
2739
عنوان

مامانم پولمو میخواد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 70 پست

حالا اگه یکی میگفت شوهرم یه تومن داره مادرشوهرم میخاد باهاش فلان چیز رو برامون بخره همه کلی فحشش میدادن.اون مادر نیس فقط این مادره☺☺☺

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مادرت میخاد پولو به همسرت ندی که پر توقع نشه که اگه بهش بدی واقعا میشه الان اول راهی بعدا به حرفم میرسی حرفت خیلی بی منطقه که انتظار داری برای جهاز تو طلا بفروشه

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2731
ب کم از موقعیت خودت و خونوادت میگفتی نامزدی عقدی چی هستی؟وضعیت خونوادت چطوره؟چایساز ی وسیله ایه که ...

عقدم

همه جهاز مم تموم شده 

ینی چی ساز و ماشین فقط مونده

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
خوش به حالتون ، ما که خونه لخت تحویل می گیریم از لوستر و پرده گرفته تا میخ به دیوار با پدر عروسه&nbs ...

کجایی هستی .شهر مامان منم همین رسمه حتی کابینت😐😐😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
حالا اگه یکی میگفت شوهرم یه تومن داره مادرشوهرم میخاد باهاش فلان چیز رو برامون بخره همه کلی فحشش مید ...

مادرش میخاد برای دخترش بخره 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2740
کجایی هستی .شهر مامان منم همین رسمه حتی کابینت😐😐😐

یکی از شهرستانهای استان اصفهان

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
اگه عقدی خب ی تومن کمک مادرت کن اخرش آبروی خودته که مادرت مگه برای خودش میخواد؟

مادرم دقیقا ب ای پز دادن خودش میخاد 

اگه به فکر من بود اینجوری نمی‌کرد سلامت دندون من مهم تره یا پز بده ک ظرفشویی دادم

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

استارتر ناراحت نشو واقعا از حرف تو و خیلی از نی نی سایتی ها درمورد مادر تعجب میکنم گناهه اون همه زجرو به یه مرد بفروشین حتی شوهرتون که پاش بیفته خیلی از مردا پشت مادرشونو خالی نمیکنن مطمئن باش

مادرش میخاد برای دخترش بخره 

میدونم من یه چیز دیگه گفتم .میگم اگه موضوع برعکس بود پسره مثلا ده میلیون داشت مادرشوهر میگفت بده من ۲۰تومنم میزارم روش برات ماشین بخرم همه میگفتن بهش بگین خیلی دلت میسوزه ۲۰تومن رو بده به خودمون هر کار لازم‌باشه میکنیم باهاش 

2706