2733
2734
عنوان

مامانم پولمو میخواد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 70 پست
اگه از پولای همسرت ی تومن جمع کردی نده برا ماشین منطقی تره که مادرت خودش فکری کنه ک فردا همسرتم نارا ...

ن بابا از همسرم گرفتم

چند تا کار  کامپیوتری مربوط به شغلش براش انجام دادم پولی ک میخاست ب غریبه بده داد به من 

کم کم جمع شد انقد شد

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه های آنلاین نظربدید

هیمن الان  خیلی عادی به روی خودم نیاوردم باهاش بحث کردم گفتم مامان من اینترنتی نوبت دندون پزشکی گرفتم منو میبری یا با همسری برم

🙄🙄🙄

ن بابا از همسرم گرفتم چند تا کار  کامپیوتری مربوط به شغلش براش انجام دادم پولی ک میخاست ب غریب ...

پس خیلی متین و محترمانه ب مادرت بگو مامان جون این پولو حقیقتش همسرم بهم داد ک جمع کنم تا دندونمو درست کنم شرمندم نمیتونم بدم چون همسر در جریانه خودش این پولو بهم داده و قراره با هم بریم دندونپزشکی و اگه بدم شما ممکنه خدایی نکرده فردا خانواده همسرم بگن ماشین ظرفشویی رو پسرشون کمک کرده خریدم!! در حالیکه شما همه پولشو گذاشتی. نمیخوام حرف دربیاد

2731
پس خیلی متین و محترمانه ب مادرت بگو مامان جون این پولو حقیقتش همسرم بهم داد ک جمع کنم تا دندونمو درس ...

مرسی عزیزم از راهنمایین

پس خیلی متین و محترمانه ب مادرت بگو مامان جون این پولو حقیقتش همسرم بهم داد ک جمع کنم تا دندونمو درس ...

حتما استفاده میکنم

2738
ما کرمانیم🙄🙄شهر مامانم اگه داماد خونه داشته باشه حتی کابینت کردنش  هم‌با دختره.ولی شهر بابام ...

خوشبختم 

اره عزیزم رسم ها خیلی فرق دارن ما در عوض دادن جهیزیه کامل و زیاد باید داماد یا پدرش یه چیز سند دار بزنن به نام عروس حالا یا همون موقع یا بعد عقد زمین خونه باغ هر چیز سند داری 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به