2726
عنوان

مامانم پولمو میخواد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 70 پست

ب کم از موقعیت خودت و خونوادت میگفتی

نامزدی عقدی چی هستی؟وضعیت خونوادت چطوره؟چایساز ی وسیله ایه که همیشه راحت تر میشه خریدش چون سبک تره ولی ماشین ظرفشویی پول درشت تریه و با این تورمو تحریما ام میبینی ی دفه ی قیمتی شد که تو خواب ببینی و البته بیشتر هم تو چشمه تا چای ساز

شابد فکر ابن چیزارو میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واقعا پدر و مادرا خیر ادمو میخان کاش از زبان مادرتم میشنیدیم مطمئنن توجیح خوبی داشت

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

عزیزم بگو خرجش کردی یا زود تر کاری که میخوای رو باهاش انجام بده

حالا چرا بهش گفتی چقدر پس انداز داری؟ 

و اینکه به همسرت چه ربطی داره تو پولتو به مامانت بدی که میگی بذر کینه پاشیده میشه؟ خوبه همونم قراره باز بره تو خونه خودش

خدایی دامات جماعت اول و آخرش بی چشم و رو هست و نباید بهش رو بدی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
به نظرمن پولتو نده.چون مامانت اگه بقیه پولو داشته باشه این یه تومنو هم یه جوری جورمیکنه وظرفشویی رو ...

دقیقا 

میدونم اگه 6 تومن داره 1 تومن هم داره 

گیر داده ب پولم 

راهی میخام ک بیخیال بشه 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
اوووووف ببخشید ولی پااااااارم میکنه بگم دادم همسرم  قیامت میشه

خوب بگو گم کردم راحتو خوب 

یا بگو طلا خریدم یا پس انداز کن 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
ظرفشویی خیلی بیخود و گرونه بگو نمیخوام مامان جا ندارم پولمو هم نمیتونم بدم مامان منم بفهمه پول دستمه ...

تازه من سالهااااست دندونم مشکل داره اذیتم هم از لحاظ زیبایی البته تابلو نیست

ولی خب گفتم یکمشو خرج اون میکنم تاحالا گیر ندادم برامن درستش کن

این انصاف نیست اینجوری لج میکنه

والا این چه رسمیه دختر جهاز بخره ما که پسر همه جهازو میخره دختر فقط یکی دو تیکه به دلخواه میبره

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

خیلی خوبه که با خانواده شوهرت خوبی....

ولی باید با مادرت خوب‌تر باشی...

یادت بیار تمااااام سختیایی که به پات کشیده رو.....

قدردان باش و باهاش بد صحرت نکن...نگو طلابفروش واسه ظرفشویی...

تو تازه باید براش طلاهم بخری...

حالا با یه تومن خودت میخوای چی بخری؟آخه چیزی هم نمیشه که 

دندونم رو درست کنم 

توی عکسای جشن عقدم معلومه یکم شکسته 

میخام تو عروسیم دیگه اینجوری نباشه

بعدم بقیشو نگه دارم داشته باشم 

زورم میاد ظرفشویی بخرم اصلا ب درد نمیخوره

والا این چه رسمیه دختر جهاز بخره ما که پسر همه جهازو میخره دختر فقط یکی دو تیکه به دلخواه میبره

خوش به حالتون ، ما که خونه لخت تحویل می گیریم از لوستر و پرده گرفته تا میخ به دیوار با پدر عروسه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
خیلی خوبه که با خانواده شوهرت خوبی.... ولی باید با مادرت خوب‌تر باشی... یادت بیار تمااااام سختی ...

از یه  تومنم؟؟؟ بدوام برم طلا بخرم؟ *

2706