2737
2739
عنوان

میخوام برم حراست دانشگاه مون شکایت کنم ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 93 پست
آخه عزیزمن اگه هرکاری که دیگران میکنن رو یخاطر اینکه واسشون سابقه ی منفی نشه نمیشه بگذریم که. شاید ب ...

اره ممکنه تنبیه بشه خودشو اصلاح کنه از این نظر بد نیست ولی حقیقت اینه من دلم نمیاد سرنوشت کسی را خراب بکنم حتی اگر بهم اسیب برسونه دلم براش میسوزه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مملکت قانون درست حستبی نداره. یهو دیدی خودتو ب جرم شات گرفتن متهم کردن😐😐 لامصب فیلت ر هم ک هست ک باز این خودشم جرمه. با پسر چت کردن و دهن  ب دهن شدنم باز جرمه 😐😐 فک نکنم بشه کاری کرد

ولی شات گرفتن از چت طبق مصوبه قانون فضای سایبری و مجازی جرمه  اما توهین جرم اصلیه موضوعه

اون فرد میتونه منکر بشه بگه اصلا مال من نیست این پیامها.

شما هم درست میگید چون اسکرین گرفتن از پیام کسی جرم محسوب میشه.

خلاصه حسابی قوانین قاطی شدن😂😂

آقا هستم 
2728
چرا شات گرفتن جرمه؟ 

مثل جرم خیانت در امانت میشه 

تو از حرف خصوصی یه فرد شات بگیری و به بقیه بفرستی اینشات  جرم محسوب میشه

خانوما کلا حواستون باشه تو این سایت شات نزارین ممکنه به گوش طرف برسه و میتونه ادعای حیصیت کنه

ببرِ مازرون 🐯😂

بستگی داره که چجوری مطرح کنید 

اگه بگید طرف مزاحم مجازی شده اینجوری ریس حراست حداقل کاری که می کنه گرفتن تعهد و خبر دادن به پدرش هست اینجوری حداقل یکم می ترسه 

ولی اگه زندان و.. بخوای باید با وکیل مشورت کنی 

چون فحاشی کردن اونم با اسکرین دوندگی زیاد داره تا ثابت بشه

راستی از طریق حاج اقا دانشگاه هم می تونی مطرح کنی اونااا خیلی خوب هستند من واسه بی ادبی استادم از طریق اون وارد شدم کاری کرد که قرار داد نبندند باهاش که استاداومد معذرت خواهی از من

اون فرد میتونه منکر بشه بگه اصلا مال من نیست این پیامها. شما هم درست میگید چون اسکرین گرفتن از پیام ...

خب تو گروهه چن نفر دیگه هم بودن دیگه

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2740
وا تو گروه بوده ته به خودشون گیر الکی نمیدن مگر اینکه واقعا مقصر باشن حالا اسکرین بذار ببینم هر کدوم ...

ببخشید خیلی پراکنده اس

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

اولا حرفت به هيچ جا نميرسه 

دوما خودت مقصر ميشي كه ادامه دادي بحثو

سوما ديدي اون به جرم تهمت از تو شكايت كرد و همه چيو انكار كرد

اونوقت خر بيار باقالي بار كن

در ضمن واسه خودت دشمن تراشي الكي نكن

بعدا يه جور ديگه حالشو بگير

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
اون فرد میتونه منکر بشه بگه اصلا مال من نیست این پیامها. شما هم درست میگید چون اسکرین گرفتن از پیام ...

برای همین میگم بره فتا نه حراصت 

ولی خب چون گروه بوده اگه با شماره عضو شده میفهمن خودشه اما با لینک سخته 

بزنه زیرش بعد ادعای حیصیت کنه کارش سخت میشه باید بره فتا و شکایت کشی میشه تا آی پی طرفو دربیارن

ببرِ مازرون 🐯😂
پیشنهاد میکنم ذهنتون و وقتتون رو درگیر این افراد نکنید. بهترین کار اینه فراموش کنی و ذهن خودت رو خا ...

مرسی ولی من اینجوری بیشتر به آرامش میرسم😊

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2706