2733
2739
عنوان

میخوام برم حراست دانشگاه مون شکایت کنم ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 93 پست
اره حتما پیگیری میکنن ولی گناه داره ولش کن اسمش میره حراست تو ایندش تاثیر منفی میزاره  فکر کتی ...

آخه عزیزمن اگه هرکاری که دیگران میکنن رو یخاطر اینکه واسشون سابقه ی منفی نشه نمیشه بگذریم که. شاید به نفعشم باشه بفهمه همه جا نمیتونه با فحاشی کارشو پیش ببره ظاهرا ایشون بار اولش نیست

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی بابا اومد گفت اونایی که روزه می گیرن دیوانه آن و... خواهرشوهرمم اومد جوابشو داد ولی کاملا مودبا ...

ببر بزار ادمش کنن نه برای روزه و اینا چون خودم هم نمیگیرم برای اینکه یاد بگیره مودب باشه تا ابدیت 

آخه عزیزمن اگه هرکاری که دیگران میکنن رو یخاطر اینکه واسشون سابقه ی منفی نشه نمیشه بگذریم که. شاید ب ...

دقیقا همینطوره 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2740
حراست اول به خودتون گیر میده که چرا با پسر نامحرم چت کردین! فکر کردی این مملکت قانون داره که شکایت ...

وا تو گروه بوده ته به خودشون گیر الکی نمیدن مگر اینکه واقعا مقصر باشن حالا اسکرین بذار ببینم هر کدوم چقدر مقصرن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
آخه عزیزمن اگه هرکاری که دیگران میکنن رو یخاطر اینکه واسشون سابقه ی منفی نشه نمیشه بگذریم که. شاید ب ...

تازه در آخر مثلا زرنگ بازی درآورد چتاشو پاک کرد

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
هیچی بابا اومد گفت اونایی که روزه می گیرن دیوانه آن و... خواهرشوهرمم اومد جوابشو داد ولی کاملا مودبا ...

معلومه کی دیونه است، چه روانیایی پیدا میشن😧

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

خواهرشوهرتم همکلاسیته؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
وا تو گروه بوده ته به خودشون گیر الکی نمیدن مگر اینکه واقعا مقصر باشن حالا اسکرین بذار ببینم هر کدوم ...

منظم نیس ولی یه بخشی رو میذارم الان

2706