2726

سلام بچه ها 

ما یه گروه درسی تو ت ل گ رام ایجاد کردیم که جزوه ها و خبرهای مربوط به ساعت کلاسا و... توش گفته بشه گاهاً بچه ها به چتی هم میکنن در کنارش 

امروز یکی از پسرا شروع کرد تو گروه با خواهرشوهرم دعوا گرفتن و توهین و فحاشی کردن

منم اومدم گفتم دعوا شده؟ چی شده اصلا؟ 

که خواهرشوهرم گفت که چی شده؟! منم مؤدبانه جوابشو دادم و دیدم خیلی داره بی ادب میشه تا حتی فحش های رکیک و خیلی زشت میزد 

به مادر و پدرم فحش میداد (خیلی عقده ای و داغون بود) حالم بهم خورد🤢منم جوابشو دادم و لف دادم

ولی از همه چت ها‌ش اسکرین شات دارم، عکس خودش به اضافه اسمش رو هم دارم

خلاصه یه گروه دیگه زدیم، یکی از دخترا هم میگفت به منم همینجوری فحش داد و... 

خیلی بی ادبه و دهنش هرزه 

حالا می خوایم 3 نفری بریم حراست دانشگاه ازش شکایت کنیم!! بنظرتون قابل پیگیری هست و میشه به جایی رسوند؟؟ خیلی بی ادب و داغووون بود

اصلا دستام می لرزه از بس بی شعور بود 😟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین!! 🙏

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

اره حتما پیگیری میکنن ولی گناه داره ولش کن اسمش میره حراست تو ایندش تاثیر منفی میزاره 

فکر کتید روانیه و ولش کنید همین که گروهو جابجا کردید کافیه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فحش رو نمیدونم

اما یه پسر تو دانشگاه همش شماره منو گیر میاورد التماس میکرد که دوستدارم و جواب بده من فلانیم

گفتم مزاحم بشی شکایتتو میکنم، رفتم پیش رئیس دانشگاه گفت جوابشو نده بهمین راحتی😑😒 خیلی ناراحت شدم، از دستش اسایش نداشتم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
یهو شروع کرد فحاشی ؟ اخه چیکار کردید شماها؟ چی بهش گفتید 

هیچی بابا اومد گفت اونایی که روزه می گیرن دیوانه آن و... خواهرشوهرمم اومد جوابشو داد ولی کاملا مودبانه یهو دهن کثیفشو باز کرد و فحاشی و... 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2706