2733
2734
عنوان

میخوام برم حراست دانشگاه مون شکایت کنم ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 93 پست
عزیزم نمیدونم من میترسم با شکایت خودت اسیب ببینی اخه یه جور دیگه من این قضیه را دیدم که طرفی که شکای ...

منم از این جهت اصلا شکایت رو پیشنهاد نمیدم ، اگر طرف بی کله باشه و یه جایی گیرش بیاره یه حرکتی کنه میخواد چیکار کنه ، هر چی گفته نثار مرده هاش 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
درستش هم همینه ولی من برعکسم😈 توی یوتیوب هم حضور دارم با اینجور افراد برخورد داشتم، نمیذارم رو دل ...

من دهنم قفل میشه کلا 

اما اینجوری با شکایت و این حرفا الکی الکی دشمن تراشی میشه ‌ باز هم هر جور خودشون صلاح میدونند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دهنم قفل میشه کلا  اما اینجوری با شکایت و این حرفا الکی الکی دشمن تراشی میشه ‌ باز هم ...

اره شکایت دردسره،روندشم طولانیه ارزش نداره

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731