2733
2734
عنوان

تورو خدا بیاید، بسته بودن لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 46914 بازدید | 112 پست
اى وى اف والا الن خيلى هزينه داشته براى خراهرم نزديك هفت تومن بوده مركز نوين مشهد ، شما ك چسبندگيم ن ...

عزیزم چسبندگی ننوشته ولی نوشته لوله چپ از ابتدا بسته ست یعنی کلا تعطیله 

من پول آی وی اف ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چسبندگی ننوشته ولی نوشته لوله چپ از ابتدا بسته ست یعنی کلا تعطیله  من پول آی وی اف ندارم

انشالله بدون درد و این هزینه ها خدا بهت نی نی بده عزیزم

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2728
عزیزممم واقعا ادم خیلی ناامید میشه از زندگی اینجور موقع ها😔😔😔

فقط ناامید نیستم داغونم، عاشق بچه هستیم، تمام خواهر برادرامون هم بچه دارن، ما هم چهار ساله ازدواج کردیم دیگه همینطوریش هم نتیجه نمیگرفتیم داغون شده بودیم الان اینو هم دیدم فکر کنم هیچوقت مادر نشم داغ مادر شدن موند به دلم

2740
فقط ناامید نیستم داغونم، عاشق بچه هستیم، تمام خواهر برادرامون هم بچه دارن، ما هم چهار ساله ازدواج کر ...

نه عزیزم انشالله میشی نگران نباش

من میخوام اینماه داروهای گیاهی رو امتحان کنم

شما امتحان کردی تاحالا؟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
فقط جوابو گرفتم تا سرکارم سعی کردم خودمو رسوندم نیم ساعت گریه کردم اینجا،،،   من هزینه ده پانزد ...

ای وی اف نمیخاد که ی لاپاراسکوپی ساده میکنن لولت باز میشه 

بعدشم شما سمت راستت مشکل نداره گریه نذاره ک 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
امیدت بخدا باشه انشالله  به زودی نتیجه میگیری بیمارستان صارم تهران خیلی خوبه

الان رویان پرونده دارم تا الانشم کلی هزینه کردم، پارسال هم دکتر خصوصی میرفتم خدا ازش نگذره فقط یکسال به من لتروزول و اچ سی جی نوشت نگفت برو عکس بگیر ببینیم چه مرگته بچه دار نمیشی همش گفت صبر داشته باش

فقط جوابو گرفتم تا سرکارم سعی کردم خودمو رسوندم نیم ساعت گریه کردم اینجا،،،   من هزینه ده پانزد ...

ببین من یه تخمدونو یه لولم داغون بود ،لارها توضیح دادم 

ناخواسته هم باردارشدم

خب گلم یه لولت سالمه ،چرا الکی جو میدی به خودت؟؟؟

الان رویان پرونده دارم تا الانشم کلی هزینه کردم، پارسال هم دکتر خصوصی میرفتم خدا ازش نگذره فقط یکسال ...

رویانم عالیه.وااااای که من چقدر دارو مصرف کردم و امپولای اچ سی جی،گونال و........چقدر هزینه وقت گذاشتم اخرس فهمیدم که لوله بستس

2706