2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاید، بسته بودن لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 46915 بازدید | 112 پست
فقط جوابو گرفتم تا سرکارم سعی کردم خودمو رسوندم نیم ساعت گریه کردم اینجا،،،   من هزینه ده پانزد ...

كاش ده پونزده بود به آدم ميگن اين قيمت ولي تا ٢٠مليونم ميرسه تازه فقط واسه ٢٥درصد احتمال آي وي اف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش با ی لوله هم میشه باردار شد انشاالله  که مشکلی نیست

نه دیگه اگه میشد یکسال نیمه که اقدام میکنم باردار میشدم، چه خوش خیال بودم که فکر کردم همه چی خوبه و از استرس باردار نمیشم نگو واقعا مشکل از منه،،، سنمم که بالاست،  نمیدونم چه گناهی مرتکب شدم خدا این امتحان سختو آزم گرفت داغون شدم، پول ندارم

فقط جوابو گرفتم تا سرکارم سعی کردم خودمو رسوندم نیم ساعت گریه کردم اینجا،،،   من هزینه ده پانزد ...

اى وى اف والا الن خيلى هزينه داشته براى خراهرم نزديك هفت تومن بوده مركز نوين مشهد ، شما ك چسبندگيم ندارى ديگه استرس نداشته باش ببين دكترت چى ميگه

2731
چی میشه ک این اتفاق میفته؟یعنی از همون اول اینجوری بوده؟

نمیدونم من پری هام منظمه، درد ندارم،  همه ازمایشایم خوبه،  فعلا نتیجه رو پیش دکتر نبردم، فقط میدونم من کل زندگیم کار کردم و دوندگی نمیدونم این بلا چی بود

مهم اینه که ی لوله سالم داری یکی از اقوام با ی لوله دوتا بچه داره

من نرفتم دکتر...دوماهه اقدامم خبری نیست!خیلی نگرانم

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2740
نمیدونم من پری هام منظمه، درد ندارم،  همه ازمایشایم خوبه،  فعلا نتیجه رو پیش دکتر نبردم، ف ...

عزیزممم واقعا ادم خیلی ناامید میشه از زندگی اینجور موقع ها😔😔😔

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
نمیدونم من پری هام منظمه، درد ندارم،  همه ازمایشایم خوبه،  فعلا نتیجه رو پیش دکتر نبردم، ف ...

منم پری منظمه پلی کیستیک هم شدم موی زاید زیاد دارم برای از بین بردن کیستها لاپرا انجام دادم قرار شد هومنجا چسبندگی باز شه که گفتن پیچ خوردگیه و نمیشه کاری کرد

2706