2410
2553
عنوان

تورو خدا بیاید، بسته بودن لوله رحم

46200 بازدید | 112 پست

سلام خانمها جواب عکس رنگی رحم گرفتم، درمورد همه چیز و لوله راست نوشته طبیعی، ولی درمورد لوله چپ فقط فقط یک جمله نوشته اینکه لوله چپ از ابتدا بسته میباشد، 

تو رو خدا بگید یعنی باید عمل کنم؟  یعنی بخاطر همین همه چی خوب بود ولی باردار نمیشدم؟  یعنی شانس بارداری پرید؟

ن عزیزم ی لولت بازه باردار میشی

توروخدا درد داشت؟هزینت چقد شد؟بیهوش کرد؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم ی لولت بازه باردار میشی توروخدا درد داشت؟هزینت چقد شد؟بیهوش کرد؟

نه اصلا درد نداشت برای همین هم فکر کردم لوله هام بازن با مثلا یه چسبندگی داشته و باز شده، ۲۰۰ عکس ۸۴ لوازمش

2720
نه اصلا درد نداشت برای همین هم فکر کردم لوله هام بازن با مثلا یه چسبندگی داشته و باز شده، ۲۰۰ عکس ۸۴ ...

چقد خوب من فک کردم خیلی بیشتره

نگران نباش من اینجا خیلی شنیدم بعد عکس رنگی باردار شدن 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
فوقش با اى وى اف باردار ميشى ديگه نگرانى نداره

فقط جوابو گرفتم تا سرکارم سعی کردم خودمو رسوندم نیم ساعت گریه کردم اینجا،،،   من هزینه ده پانزده میلیونی آی وی اف ندارم بدم. همه آزمایشات خوبه این چرا یکدفعه اینطوری شدش،،،  ا ای این جمله یعنی اینکه چسبندگی ندارم کلا بسته ست؟  یعنی با حاجب هم باز نشده؟

2714
برای من جواب نداد گفت پیچ خوردگیه لوله هاست دست بزنیم بدتر میشه

چی میشه ک این اتفاق میفته؟یعنی از همون اول اینجوری بوده؟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
اگه بسته باشه لاپراسکپی میکنن باز میشه چند تا برش ۲میلیمتری روی شکم میدن

یعنی با لاپاراسکوپی حل میشه؟  هزینه ش چقدره؟  چرا نوشته بسته یعنی کامل مسدوده و با حاجب هم باز نشده؟  محل کارم سختگیرن مرخصی نمیدن

یعنی با لاپاراسکوپی حل میشه؟  هزینه ش چقدره؟  چرا نوشته بسته یعنی کامل مسدوده و با حاجب هم ...

معمولا باز میشه ی شب بستری داره چون بیهوشی کامل داره.زیاد نیس من دو سال پیش چمران تهران ۸هزار تومن با دفترچه

2706