2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاید، بسته بودن لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 47210 بازدید | 112 پست
ببین من یه تخمدونو یه لولم داغون بود ،لارها توضیح دادم  ناخواسته هم باردارشدم خب گلم یه لولت ...

الکی جو نمیدم آخه اگه قرار بود با یه لوله باردار بشم تو یکسال نیم اقدام که به قول دکتر فولیکول مناسب داشتم باردار میشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رویانم عالیه.وااااای که من چقدر دارو مصرف کردم و امپولای اچ سی جی،گونال و........چقدر هزینه وقت گذاش ...

بخدا اون دکترو حلالش نمبکنم همش سونو میگرفت میگفت فولیکول خوب داری برو اقدام،  خیر ندیده هروقت بهش میگفتم فلان ماه گذشته چرا باردار نمیشم میگفت عجله نکن طبیعیه، اخرش خودم مطمئن شدم غیر طبیعیه که آز همسر خوب باشه و باردار نمیشم با عقل خودم تصمیم گرفتم برم رویان ای کاش یکسال پیش رفته بودم ولی بخدا برای همین چندتا آزمایش هم کمرمون از هزینه هاش شکست،،  همه چی آزاده حتی با دفتر چه، امروز رفتم عکسو گرفتم و پاپ اسمیر انجام دادم یه ۷ هزار و یه ۱۶ هزار یه ۸۰ هزار برای پاپ اسمیر ازم گرفتن!  پارسال تو مطب پاپ اسمیرو ازم ۳۰ هزار گرفت، من پولدار نیستم از طرفی هم دلم بچه میخواد چه گناهی کردم که تاوانش اینه

2742
بخدا اون دکترو حلالش نمبکنم همش سونو میگرفت میگفت فولیکول خوب داری برو اقدام،  خیر ندیده هروقت ...

همشون همین واسه ویزیت خودشون من در هفته گاهی دو سه بار می رفتم پدرمون در اومد اخرس رفتم صارم ومشکلمو فهمیدم پاپ اسمیر دی ماه ۲۳تومن تو بیمارستان انجام دادم ۸۰خیلی گرفته

2738
همشون همین واسه ویزیت خودشون من در هفته گاهی دو سه بار می رفتم پدرمون در اومد اخرس رفتم صارم ومشکلمو ...

بخدا خودمم هنگ کردم حتی به خانمه گفتم من الان ۱۶ پرداخت کردم گفت اون حق الزحمه انجامه ولی این ۸۰ برای ازمایشگاست!!!!  آزمایش ذخیره تخمدان هم چند روز پیش همونجا دادم ۱۵۰ گرفت فکر کنم بیرون ارزونتره

منم 9 ماه دکتر رفتم قرص و امپول مصرف کردم بعد گفتن برم عکس رنگی که رفتم با بیهوشی انجام دادم  لوله هام گرفتگی داشت که باز شد الانم منتظرم . این دکترا باید از اول عکس بدن تا ببینن طرف سالمه یا نه بعد داروهای هورمونی 

منم 9 ماه دکتر رفتم قرص و امپول مصرف کردم بعد گفتن برم عکس رنگی که رفتم با بیهوشی انجام دادم  ل ...

دقیقا صحبت شما درسته ولی براشون به صرفه تره که بیمارو مدام بکشونن مطبشون و ویزیت بگیرن یکی نیست بگه اگه آدم زمان براش مهم نبود که دیگه دکتر نمیرفت. 

عکس رنگی من بدون بیهوشی بود و اصلا هم درد نداشت من واقعا فکر کردم اصلا مشکلی نداشتم یا اگه چسبندگی هم بوده کم بوده و برطرف شده ولی الان جوابشو دیدم شوکه شدم

چند ماه از عکست میگذره و اقدام کردید؟

من هفته گذشته عکس رنگی گرفتم برای منم بدون درد بود البته چون بیهوشی داشتم چون گفتن دو بار مواد رو  وارد کردن تا گرفتگی باز بشه وگرنه اگر بیهوش نبودم نمیتونستن باز کنن چون همسرمم کنارم بود دید همه چیز رو 

2706