2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اسفند سقط داشتی الان منتظر بچه ای دیگه!! من بهمن سقط کردم دکترم هنو میگه زوده هنو اقدام نکردیم

آخه دکتر گفت شاید بارداردی شیمیایی بوده شاید یه سقط زود هنگام چون عددبتام پایین بود برای همین گفت صبر نکن و اقدام کن. ماه پیش پری خیلی شدیدی داشتم حتی بدتر از ماه اسفند، این ماه یکی دو بار اقدام کردم تا روحیم بهتر بشه 

ببخشید می پرسم. بعد که همسرتون میاد کنار چیزی از شما خارج نمیشه؟ همش میمونه اون تو. این یکی از مشکلا ...

نه همینطوره همیشه بعد برا همین من این ماه بالا گرفتم کمتر ریخت بیرون فک کنم برا همین باردار شدم

نه همینطوره همیشه بعد برا همین من این ماه بالا گرفتم کمتر ریخت بیرون فک کنم برا همین باردار شدم

مرسی عزیزم که جواب دادی، منم بالا می گیرم ولی بلندم میشم باز میاد. توکل به خدا هر چی خودش صلاح بدونه

آخه دکتر گفت شاید بارداردی شیمیایی بوده شاید یه سقط زود هنگام چون عددبتام پایین بود برای همین گفت صب ...

منم عدد بتام‌ پایین بود سقط خودبه خودی بود ولی کلی آزمایش دادم معلوم شد جهش ژنتیکی دارم باید موقع بارداری آمپول بزنم تو آزمایش ندادی!

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
دوستمم ی دو قلو سقط کرد دکتر گفت باید خیلی صبر کنی ولی اصلا روحیه اش را باخته بود و خیلی سختش بود ب ...

آخی طفلی دو قلو😟

خداروشکر الان یه بچه سالم داره منم دوس دارم زودتر اقدام‌ کنم دیگه😐

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2706