2733
2739
بعد دورو تاخیر

ان شالله دوقلوبارداری 😀 عددبتات خیلی بالاست. 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای واقعا بالاست من سر درنمیارم 😂

اره به نظرم واسه بعد دو روز بالاس البته شاید هم یک قلو باشه. هرچی خدا بخواد. ان شالله صحیح و سلامت بغلش کنی

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
مرسی عزیزم برای همه ما اقدامی ها دعا کن. ان شاالله قدم نی نی خیر و پر از برکت باشه واستون

ممنون عزیزم دیگ هر وقت صلاح باشه خودش بهمون میده منم فک کنم ۵ ۶ ماه اقدام بودم و نمیشدم 

اره به نظرم واسه بعد دو روز بالاس البته شاید هم یک قلو باشه. هرچی خدا بخواد. ان شالله صحیح و سلامت ب ...

ممنون خانمی هر چی خیره همون میشه

ولی ما اصلا دوقلو تو کل فامیل نداریم

2738
اخه اسفند که سقط شد خیلی درد س ی ن ه داشتم. جالبه همیشه قبل پری هم دارم ولی این ماه کلا بی حسه انگار

اسفند سقط داشتی الان منتظر بچه ای دیگه!!

من بهمن سقط کردم دکترم هنو میگه زوده هنو اقدام نکردیم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
ممنون خانمی هر چی خیره همون میشه ولی ما اصلا دوقلو تو کل فامیل نداریم

دوست من نه خودش نه همسرش دوقلو نداشتن. عدد بتاش بعد دو روز چهارصد بود. دوقلوداره

اسفند سقط داشتی الان منتظر بچه ای دیگه!! من بهمن سقط کردم دکترم هنو میگه زوده هنو اقدام نکردیم

دوستمم ی دو قلو سقط کرد

دکتر گفت باید خیلی صبر کنی ولی اصلا روحیه اش را باخته بود و خیلی سختش بود برا همین بعد دو ماه اقدام کرد و خدا ی پسر بهش داد

ممنون عزیزم دیگ هر وقت صلاح باشه خودش بهمون میده منم فک کنم ۵ ۶ ماه اقدام بودم و نمیشدم 

دارویی چیزی مصرف نکردی برای بارداری؟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
بچه ها تا استارتر جواب بده من یه سوال بپرسم؟  حتما یکی از علائم بارداری دردناک شدن س ی نه هست؟ ...

من هر ماه درد سینه ی هفته قبل پری داشتم این ماه اصلا درد نداشتم که باردار بودم  

من هر ماه درد سینه ی هفته قبل پری داشتم این ماه اصلا درد نداشتم که باردار بودم    

اره علائم الکین اصلا نباید بهشون‌ توجه کرد...برای منم دعاکن عزیزم

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2706