2737
2739
آزمایش چی؟ من فقط آزمایش کومبس دادم  و امپول روگام زدم

من از آزمایشام دکتر احتمال غلظت خون داد که فرستادم دکتر خون اون برام آزمایش ژنتیک نوشت که گفت جهش یکی از ژن هامو دارم‌و‌باید موقع بارداری آمپول بزنم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه نگفت اسم اون آمپول چیه؟ تهرانی؟ اسم دکترت چیه عزیزم؟ 

نه عزیزم تو شهرستان نزدیم مشهدیم رفتم دکتر خون تو‌مشهد دکتر کوشیار فوق تخصص خون بود خیلی خوب بود ولی ۱میلیون هزینه آزمایشاش شد

تو گروه خونیت منفیه! احتمالا بخاطر همون سقط شده بقیه آزمایشا که مال کمبود ویتامین‌و ایناهست بده آز ژنتیکو بزار آخر انشالله که به اونجاهم نرسه

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
نه عزیزم تو شهرستان نزدیم مشهدیم رفتم دکتر خون تو‌مشهد دکتر کوشیار فوق تخصص خون بود خیلی خوب بود ولی ...

همه آزمایشات دادم حتی هپاتیت و ایدز و سرخچه و ...، هر دو ماهم آزمایش تیروئید و ویتامین دی میدم. کلا سالی دو، سه بار چکاب کامل میدم. اگه این ماهم نشه ماه بعد میرم دکتر ببیننم چمه. مرسی از جوابات عزیزم

2731
همه آزمایشات دادم حتی هپاتیت و ایدز و سرخچه و ...، هر دو ماهم آزمایش تیروئید و ویتامین دی میدم. کلا ...

عفونت و اینا نداری!

من زخم دهانه رحمم دارم الان دارم برا اون دارو مصرف میکنم میخوام بعدش دیگه اقدام‌کنم ان شالله دوتامون همین ماه باردار بشیم و یه بچه ی سالم و خوشگل و توپولو بدنیا بیاریم🤗😃

عفونت و اینا نداری! من زخم دهانه رحمم دارم الان دارم برا اون دارو مصرف میکنم میخوام بعدش دیگه اقدام ...

نه هیچی ندارم. فولیکول هام هم خوب بود و سر تایمش هم تخمک گذاری داشتم. تو دو ماه با سونو واژنال اینارو چک کردم. ان شاالله عزیزم