1421
1411

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
نه عزیز دلم ولی مرمری جون رو تگ کردم ایشون میاد کمکت میکنه

مرسی عزیزم الان آپتامیل پپتی میدم بعضی وقتها 30 میل شیر پاستوریزه میدم بهش ببینم خوب شده باز میبینم دوباره اسهال شد واقعا خسته شدم نمیدونم چی کار کنم

مرسی عزیزم الان آپتامیل پپتی میدم بعضی وقتها 30 میل شیر پاستوریزه میدم بهش ببینم خوب شده باز میبینم ...

اووو مرمری جون بچش اسهال خونی میشه

بذار بیاد کمکت کنه من شیرخشک نان میدادم عزیزم

بدی آدم نمک نشناس اینه که وقتی یاد کارایی که براش کردی میوفتی بیشتر از خودت بدت میاد تا اون!   
اووو مرمری جون بچش اسهال خونی میشه بذار بیاد کمکت کنه من شیرخشک نان میدادم عزیزم

دقیقا اگه شیر پاستوریزه رو قطع نکنم دختر منم اسهال خونی میشه تو 9 ماهگی بهش شیر گاو دادم سه هفته پشت سر هم اسهال خونی شد😔😔😔

دقیقا اگه شیر پاستوریزه رو قطع نکنم دختر منم اسهال خونی میشه تو 9 ماهگی بهش شیر گاو دادم سه هفته پشت ...

خب چرا شیر گاو میدی اون شیر گاو که خودش لاکتوز داره و شما میگی عدم تحمل لاکتوز داره بچت

اصلا همچین کاریو نکن

چند وقتشه

بدی آدم نمک نشناس اینه که وقتی یاد کارایی که براش کردی میوفتی بیشتر از خودت بدت میاد تا اون!   
1394
شیر خودمو نخورد که رفلاکس داشت پدرمو درآورده هزار جور بلا سرم آورده 

پسر منم رفلاکس داشت شیر خودمو نخورد

تا 18 ماهگی شیر خشک دادم الانم که 20 ماهشه پاستوریزه میخوره

منم پدرم دراومده

پسر منم رفلاکس داشت شیر خودمو نخورد تا 18 ماهگی شیر خشک دادم الانم که 20 ماهشه پاستوریزه میخوره من ...

باز خوبه شیر پاستوریزه میخوره خوش به حالت از اینش میترسم که نتونه شیر بخوره اونموقع پوکی استخوان میاره دارم دق می کنم 

1427
باز خوبه شیر پاستوریزه میخوره خوش به حالت از اینش میترسم که نتونه شیر بخوره اونموقع پوکی استخوان میا ...

نترس انقد شربت و مکمل هس که پوکی استخون نگیره

با پزشک مشورت کن

نترس انقد شربت و مکمل هس که پوکی استخون نگیره با پزشک مشورت کن

مشکلم یکی دو تا نیست که دخترم وقتی نه ماه بود من ناخواسته حامله شدم الان هم نینی دومم دو ماهش تازه تموم شده اینم انگار علائم رفلاکس و داره تازه دو سه روزه دیگه شیرمو به زور میخوره دارم دق میکنم دو روز پیش هم تو مدفوعش رگه ی خونی دیدم احساس میکنم دیگه کم آوردم 

چه کمکی از دستم برمیاد

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم
1391