2737
2739
عنوان

کمک مالی شوهر به خانواده ش ولی پنهانی

| مشاهده متن کامل بحث + 3849 بازدید | 87 پست
حالا چقد میده؟؟

دقیق نمیدونم ولی زیاد کمک میکنه پیامها ش رو که میخونم همش براشون واریزی داره...یه کارت هم براشون درست کرده ...یه بار خواهرش پر رو پرو زنگ زده میگه کارت رو شار ز کردی

مثلا من هروقت بخوام لباس بخرم برا خودم و بچه هام باید کلی خواهش کنم برا پول...سر برج هم که میشه بعد ...

اگه واسه تو کم نمیذاشت میگفتم به روش نیار بزار کمک کنه

ولی اولویت مرد زنشه و بچه هاش 

من جای تو باشم جدی پیگیر میشم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی یک ونیم میگیرن نه مهمون زیاد دارن نه خرج زیادی...له خواهراش هم که ازدواج کردن هم کمک میکنه حتی

وام بگير خونه و ماشينتون رو ارتقا بده مجبور بشه قسط بده خرج و مخارجت رو زياد كن

پدر مادرا سي چهل سال زندگي كردن و زندگيشون به ثبات رسيده و ميتونن از پس خودشون بر بيان ما جوونا اول زندگيمونه و بايد بيشتر حواسمون جمع باشه اونم تو اين شرايط

من فقط در شرايط خاص كه اتفاقي بيفته و نياز باشه كمك به خونواده ها رو مجاز ميدونم نه هميشه

ديگران راقضاوت نكنيم.
اصلا اجازه نده ببره به هیییییچ عنوان . وقتی محتاج نیستن ایشون باید پس انداز کنه برا زندگی خانم و بچه ...

چه جوری نزارم آخه....شما راه حل بده....راستش رو بخوای من راضی نیستم چون حق این زندگی و بچه هامه...حالا نمی گم که کمک نکنه ولی نه اینجوری دیگه

2728
چراا وظایف بچه هاست که به پدر مادر کمک کنن؟؟ مگه پدر مادری که واسه بچشون نتونستن کاری کنن موقع ازدوا ...

عزیزم من هم قبلا اینجوری بودم ولی از وقتی خودم بچه دار شدم خیلی سختمه ک فردا بچم بهم بی توجه باشه البته انتظارات اضافی هم مشکل ساز... پدر و مادر زحمت کشیدن بزرگمون کردن پس باید بهشو گن توجه بشه

چون خانوادش تابحال هیچ کمکی بهش نکردن ناراحت میشم

با اینکه داشتن و متونستن اما همیشه جوری میگن انگار اه در بساط ندارن ولی برای دختراش خوب خرج میکنه مادرشوهرم😒

خــ❤ــدایـآ خـودتـ بسـآز ♡ تــو بسـآزے قشنگتـرہ
2740
مثلا من هروقت بخوام لباس بخرم برا خودم و بچه هام باید کلی خواهش کنم برا پول...سر برج هم که میشه بعد ...

درامدماهانش چقد؟

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
چون خانوادش تابحال هیچ کمکی بهش نکردن ناراحت میشم با اینکه داشتن و متونستن اما همیشه جوری میگن انگا ...

مثل مادرشوهرمن

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
چه جوری نزارم آخه....شما راه حل بده....راستش رو بخوای من راضی نیستم چون حق این زندگی و بچه هامه...حا ...

عزیزم اول براش توضیح بده که به این دلیل این دلیل خانوادت و خواهرات به کمک ما احتبیاج ندارن و خداروشکر خودشون دارن . بهش بگو که بچه هات اینده دارن و باید برا اونا پس انداز کنیم با ارومی و مهربونی باش حرف بزن و متقاعدش کن. بعد ببین هنوزم کمک میکنه یا نه اگه کمک میکرد بازم بزارش تو منگنه اونقد براش خرج بتراش که پول واسه خونوادش نمونه خرج اونا کنه اگه بهت نداد دیگه بزن به دعوا و جدی تو روش وایسا حتی اگه شده برو خونه مادرت قهر حداقل به گوش خونوادشم برسه که راضی نیستی

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
عزیزم اول براش توضیح بده که به این دلیل این دلیل خانوادت و خواهرات به کمک ما احتبیاج ندارن و خداروشک ...

زیاد اذیتم کردن باهاشون رابطه ندارم اونا از خداشونه من قهر کنم بریزن سر خونه زندگیم و همه پولا بشه برا اونا...به خدا جدی میگم...

2706