2410
2553

بچه ها شما اگه شوهرتون به خونواده ش پول بده هر ماه اونم زیاد ولی پنهون از شما ولی شما خبر دار بشید به روش میآرین یا میزارید پنهونی بهشون کمک کنه بازم...آخه اونا خودشون همه حقوق میگیرن و بی پول هم نیستن که فکر کنی محتاجن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

البته که بهش میگم...زندگی مشترک اسمش روشه یعنی همه چیز اشتراکی و شراکتی...باید باهات مشورت کنهدچون تو شریکشی

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  

اره میپرسم غیر مستقیم  که فلانی اونروز میگفت تو پول دادی  که فکر نکنه نفهمم از طرف اینقد درگیر زندگی میکنم پولی در بساطش نمونه کمک کنه از طرفی اگه ببینم سالانه کمکی میده اصلا بدم نمیاد

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

عزیرم بهش با ارامش بگو

بگو تا حالا چیزی ازم پنهون کردی؟؟گفت ن 

بگو من فهمیدممم

من ک نمیگم نده کمک نکن وظیفمونه واسه پدر مادر خرج کنیم 

چرا ازم پنهون کردی،؟ دوس نداشتم از کسی بفهمم و باعث تعجب بشه و بگن زنشو حساب نمیکنه

2714
منم خیلی وقته فهمیدم ولی به روش نیاوردم ولی بازم حرص میخورم راستش رو بخوای

بندارش تو خرج 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
عزیرم بهش با ارامش بگو بگو تا حالا چیزی ازم پنهون کردی؟؟گفت ن  بگو من فهمیدممم من ک نمیگم ...

آخه میترسم اگه فکر کنه من میدونم دیگه هر چی داریم رو به اونا بده واقعا هم میکنه ها...جونش براشون در می ره او نام فقط بلدن زبون بریزن براش

2706